Piaski Czasu

Kiedy jest się nieśmiertelną, podróżującą w czasie smoczycą, która przybiera postać gnomki, zazwyczaj zna się przyszłość z dość dużym wyprzedzeniem. Jedynym wyjątkiem jest tu Nexus – szalony, międzywymiarowy wir możliwości. Nawet Chronia nie jest w stanie przewidzieć, co się tutaj wydarzy – i właśnie to sprawia, że zabawa jest aż tak udana!

Spójrzcie tylko na wszystkie zmiany z ostatnich lat. W grze pojawiły się nowe twarze, bohaterowie ulegali wielkim zmianom, a w Nexusie pojawiały się niesamowite pola bitew... Cóż za przygoda! Heroes of the Storm znacznie się zmieniło w tym czasie – by stać się atrakcyjniejsze i dla nowych graczy, i weteranów.

Rzućcie okiem na naszą oś czasu, na której umieściliśmy niektóre spośród najważniejszych nowości, jakie pojawiły się w Heroes of the Storm od czasu premiery, a zrozumiecie, dlaczego naszą najnowszą aktualizację nazwaliśmy Heroes of the Storm 2.0. Dzięki wszystkim nowym funkcjom, polom bitew i wydarzeniom Heroes of the Storm to jeden wielki karnawał międzywymiarowego szaleństwa!

Wiosna 2015

Beta

13 stycznia 2015 publiczność została po raz pierwszy zaproszona do świata Nexusa wraz z początkiem zamkniętych beta-testów Heroes of the Storm. Wiele się wydarzyło do 26 kwietnia, gdy e-sport zagościł w ramówce stacji ESPN dzięki międzyuczelnianym rozgrywkom Heroes of the Dorm – a był to zaledwie początek.

Czerwiec 2015

Premiera

Oficjalna premiera Heroes of the Storm odbyła się 2 czerwca 2015. W grze było wówczas dostępnych 30 grywalnych bohaterów, 7 dynamicznych pól bitew i 130 skórek, a w planach było o wiele więcej!

Lato 2015

Odwieczny Konflikt

Anielskie i demoniczne legiony przelały się do Nexusa podczas kolizji z uniwersum Diablo. Z chaosu wyłoniło się wielu nowych bohaterów, a także olśniewające pola bitew: Pole Bitewne Wieczności oraz Piekielne Kapliczki.

Zmiany
Jesień 2015

Od Zaduszników aż po BlizzCon

Pierwsze Zaduszniki w Nexusie był to czas czarnego humoru i wspólnego świętowania. Do walki dołączyli nowi bohaterowie, w tym Czo'gal – pierwszy w historii gatunku MOBA bohater kontrolowany przez dwóch graczy . Wieże Zagłady stały się najbardziej nowatorskim z dotychczas opublikowanych pól bitew. Na BlizzConie 2015 po laur najlepszej drużyny na świecie sięgnęli Cloud 9 i szybko stało się jasne, że niedługo będzie im dane cieszyć się niepodzielnym panowaniem na e-sportowej arenie Heroes of the Storm.

Zima 2015 – wiosna 2016

Zima ustępuje wiośnie

U progu wiosny świętowaliśmy w Heroes of the Storm drugie Księżycowe Święto, a w Nexusie zagościli nowi bohaterowie. Kiedy przyszedł czas na rozpoczęcie drugich międzyuczelnianych rozgrywek Heroes of the Dorm, nawet sam Władca Grzechu zakasał rękawy i wkroczył do akcji jako legendarny Azmodan Władca Wsadów!

Lato 2016

Ulepszenia w grze rankingowej

W roku 2016 powitaliśmy w Nexusie rzeszę nowych poszukiwaczy przygód. Gra rankingowa została gruntownie odświeżona i pojawiły się w niej kategorie ligowe, dywizje i sezony. Do walki rzuciło się wielu nowych bohaterów, a gracze ruszyli na spotkanie z nieznanym w Zaginionej Pieczarze.

Zmiany
Jesień 2016

Machiny Wojny

Uniwersum StarCrafta przypuściło bezpardonowy szturm na Nexusa we wrześniu 2016. Nowi bohaterowie rozpoczęli zwiad i zdobyli przyczółki na pogrążonych w wojennej pożodze polach bitew: w Placówce na Braxis oraz na Poligonie Nuklearnym. Również jesienią 2016 nowy, szalony tryb Bójki zachęcił graczy do spróbowania własnych sił w oku wiecznie zmieniającego się cyklonu.

Zima 2016 – wiosna 2017

Bohaterowie rzucają wyzwanie

Na horyzoncie majaczyły zbliżające się wielkie zmiany, a nowi bohaterowie rzucili się do walki z odnowionym entuzjazmem. Nowo przybyły Varian okazał się pierwszym w historii Heroes of the Storm bohaterem wieloklasowym. Mistrzostwa Global Championship w Heroes of the Storm wyniosły e-sport na niespotykane dotąd wyżyny. Pochodzący z Korei Ballistix zwyciężyli na BlizzConie 2016 i rzucili tym samym wyzwanie wszystkim pretendentom do tytułu mistrzów świata w 2017.

Punktem kulminacyjnym kilku lat zmian jest Heroes of the Storm 2.0 – największa w historii aktualizacja do Heroes of the Storm. Nasza podróż nie kończy się jednak tutaj! W najbliższych latach będziemy budować na tym fundamencie, wsłuchując się w opinie graczy, i niestrudzenie ulepszać Heroes of the Storm.

Bądź na bieżąco