Usługa Transferu Postaci jest usługą płatną. Darmowy Transfer Postaci może być dostępny przez ograniczony czas i tylko na konkretnych, wybranych serwerach. Gdy darmowe Transfery zostaną udostępnione, ogłosimy to na oficjalnym Forum World of Warcraft.

Nasz Dział Wsparcia Klienta nie posiada możliwości oferwania darmowych Transferów.

Restrykcje i Konsekwencje

Darmowe Transfery Postaci podlegają tym samym ograniczeniom i konsekwencjom, co Transfery płatne - wyczerpującą listę znajdziesz w naszym artykule pomocy Informacje i Ograniczenia dotyczące Transferu Postaci. Zwróć jednak uwagę na poniższe wyjątki:
  • Możesz rozpocząć Transfer na każdym poziomie - Darmowe Transfery nie posiadają ograniczenia minimalnego poziomu.
  • Możesz rozpocząć Transfer nawet na postaci, która już niedawno była przenoszona - darmowa usługa ignoruje normalnie wymagany w takiej sytuacji czas oczekiwania.
  • Możesz też rozpocząć płatny Transfer od razu po darmowym, bez ograniczeń czasowych - darmowa usługa ignoruje normalnie wymagany w takiej sytuacji czas oczekiwania.
  • Nie ma ograniczeń co do złota, które możesz zabrać ze swoją postacią

Rozpoczynanie Darmowego Transferu

Jeśli Darmowe Transfery są obecnie dostępne dla twojego serwera, możesz rozpocząć Darmowy Transfer, otwierając sklep w grze na ekranie wyboru postaci. Sprawdź artykuł Jak Rozpocząć Darmowy Transfer Postaci aby uzyskać więcej informacji.