Zanim zapiszesz się do udziału w oficjalnym turnieju upewnij się, że Twoje konto Blizzard jest poprawnie skonfigurowane:

  1. Używaj adresu email, który jest regularnie sprawdzany. Zmiany dat, prośby o weryfikację i inne istotne wiadomości - wszystko będzie wysyłane za pośrednictwem emaili. Jeśli jest taka potrzeba, to zmień swój email!
  2. Podaj prawdziwe dane oraz aktualny adres w swoich podstawowych danych kontaktowych. Jeśli informacje będą nieprawidłowe, to możesz stracić możliwość otrzymania nagród lub prezentów.
  3. Upewnij się, że posiadasz ze sobą rządowy dokument tożsamości zgodny z krajem podanym w danych kontaktowych. Paszport lub inny rządowy dokument tożsamości będą idealne. Brak odpowiedniego dokumentu może wpłynąć na możliwość udziału w turnieju lub otrzymania nagród. Jeśli chcesz zmienić kraj rejestracji konta, to musisz skontaktować się z Działem Obsługi i dostarczyć dowód tożsamości.

Niektóry gry i wydarzenia będą miały swoje własne kryteria i wymagania. Ogłoszenia związane z danymi rozgrywkami będą zawierać więcej informacji na ten temat.