Nękanie w PvP

Zaktualizowano: 2 tygodni(e) temu
ID artykułu: 10184
Powiązanie gry:

Najczęstsze problemy

  • Gracz z przeciwnej frakcji kampuje lub zabija postacie NPC
  • Gracz ciągle mnie zabija
  • Jestem ciągle kampiony i nie mogę grać

WORLD OF WARCRAFT


Wszyscy gracze mogą samodzielnie zdecydować o udziale w potyczkach PvP przez włączenie lub wyłączenie War Mode w panelu talentów podczas pobytu w Stormwind lub Orgrimmar. Jeśli nie chcesz brać udziału w walkach PvP, to nie aktywuj War Mode.

Tryb War Mode pozwala na otwarte potyczki pomiędzy graczami z przeciwnych frakcji, którzy włączyli tryb PvP (Player versus Player). Gracze, którzy aktywowali War Mode, powinni rozwiązywać spory pomiędzy frakcjami we własnym zakresie. Mistrzowie Gdy nie będą interweniować w przypadku sporów PvP.

WORLD OF WARCRAFT CLASSIC

Jeśli nie chcesz brać udziału w regularnych walkach PvP w WoW Classic wybierz serwer typu PvE (gracz wersus otoczenie). Realmy PvE oferują ograniczone potyczni w trybie PvP. Gracze na serwerach PvE mogą aktywnie wybierać, kiedy chcą wziąć udział w walce PvP, dowolnie i samodzielnie włączając lub wyłączając flagę PvP.


Poniższe zachowania można uznać za „niehonorowe”, ale mieszczą się one w ramach dopuszczalnych taktyk PvP i Mistrzowie Gry nie będą interweniować.

  • Corpse camping, czyli oczekiwanie przy zwłokach zabitej postaci, aby zgładzić ją ponownie, kiedy zostanie wskrzeszona.
  • Zabijanie graczy na dużo niższym poziomie.