Nie Mogę Rozmawiać w World of Warcraft

Zaktualizowano: 8 mies. temu
ID artykułu: 10678
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Moje kanały czatu w grze są szare i nie mogę ich kliknąć
  • Trafiam na błędy gdy próbuję użyć czatu

Jeśli nie możesz użyć czatu w World of Warcraft, zapoznaj się proszę z poniższymi krokami naprawczymi.

Problemy z Interfejsem

W oknie czatu wpisz komendę /resetchat to przywróci ustawienia czatu do wartości domyślnych. Jeśli problem nie znika, zresetuj interfejs całkowicie w celu wyeliminowania problemów powodowanych przez Add-Ony. 

Ograniczenia Konta Starter

Jeśli grasz na koncie Starter, to możesz:

  • Używać kanału czatu /say. Postacie na poziomie wyższym od Twojego o 10 lub więcej nie będą widzieć Twoich wiadomości na tym kanale.
  • Używać kanału czatu /party.
  • Używać kanału czatu /whisper do rozmowy z postaciami dodanymi jako znajomi w grze.

Próba rozmowy na innym kanale skończy się otrzymaniem komunikatu błędu o braku wymaganych uprawnień "You do not have permission to speak".

Po dodaniu Czasu Gry do nieaktywnego albo nowo utworzonego konta WoW, ograniczenia konta Starter pozostaną aktywne do momentu zmiany statusu zamówienia na Czas Gry na Zakończone. Ten proces może zająć do 24 godzin. 

Ograniczenia Kontroli Rodzicielskiej

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, musisz porozmawiać z rodzicami lub opiekunami na temat Aktualizacji Ustawień Kontroli Rodzicielskiej.

Uprawnienia Czatu Chwilowo Zawieszone

Otrzymasz komunikat błędu "Your chat and mail privileges have been temporarily suspended" jeśli będziesz próbować rozmawiać podczas trwającego wyciszenia konta. Konto zostanie wyciszone jeśli zostaniesz zgłoszony zbyt wiele razy za spam lub niewłaściwe rozmowy. Sprawdź proszę artykuł na temat Wyciszenia Konta World of Warcraft w celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat.