Ta wersja artykułu może być nieaktualna. Możesz zobaczyć najbardziej aktualną wersję tutaj.

Jak ustawić odnawialny abonament w World of Warcraft

Zaktualizowano: 2 tygodni(e) temu
ID artykułu: 10835
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Jak działają odnawialne abonamenty?
  • Gdzie mogę znaleść historię abonamentów?
  • Czy mogę skasować odbawialny abonament?

ODNAWIALNY ABONAMENT

Abonament będzie automatycznie odnawiany zgodnie z wybranym harmonogramem (co miesiąc, co trzy miesiące lub co sześć miesięcy) za pomocą preferowanej metody płatności, aż do jego anulowania. Możesz anulować abonament w dowolnym momencie.

Aktywuj abonament

Jeśli korzystasz z karty kredytowej lub płatniczej, to zauważysz na niej tymczasowe obciążenie w wysokości rownowartości 1€, które zweryfikuje poprawność danych konta bankowego. Ta kwota zostanie zwrócona w ciągu 2-3 dni roboczy.

By sprawdzić historę płatności za abonament, odwiedź your stronę zarządzania kontem i sprawdź historę transakcji. 

KARTA PRZEDPŁACONA Z CZASEM GRY

Jeśli chcesz grać bez konfigurowania odnawialnego abonamentu, to możesz dodać do konta kartę z przedpłaconym czasem gry. Jeśli później dodasz subskrypcję, opłata nie zostanie naliczona, dopóki nie skończy się bieżący czas przedpłacony.

Aktywuj kod

Karty do gry muszą być zgodne z regionem Twojego konta World of Warcraft. Ponadto karty gry muszą zostać aktywowane przez sprzedawcę podczas sprzedaży.

CYFROWY CZAS GRY

Cyfrowy czas gry może zostanie kupiony w Sklepie Battle.net i działa na tej samej zasadzie, jak przedpłacona karta gry - płatność nie odnawia się automatycznie.

Kup cyfrowy czas gry

Czas cyfrowy czas gry można również podarować. Gdy kupisz go w prezencie, kod zostanie wysłany na wybrany adres e-mail odbiorcy po zakończeniu zamówienia.

SALDO Battle.net

Nie ma możliwości opłacenia abonamentu za pomocą Salda Battle.net ale można za Saldo wykupić cyfrowy czas gry.