Nie Można Wejść Do Kolejki Dungeonów

Zaktualizowano: 2 tygodni(e) temu
ID artykułu: 11654
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Nie mogę wejść do kolejki dungeonów
  • Mogę wejść tylko do określonych dungeonów, lecz nie do losowych
  • Kiedy szukam konkretnego dungeona, dostaję informację 'Role unavailable' 

Istnieje wiele powodów, przez które postać może nie dołączyć do losowych lochów. W większości przypadków powodem jest zbyt niski poziom wyposażenia. Najedź myszą na nazwę lochu w sekcji Specific Dungeons i zobaczysz powód, dla którego nie możesz stanąć w kolejce.

Jeśli natomiast nie możesz ustawić się w kolejce do określonego lochu, przyczyną może być to, że poziom Twojej postaci jest zbyt niski lub zbyt wysoki dla tego lochu.

Inne typowe przyczyny to:

  • Jeśli masz mniej niż 50 poziom i wybrałeś lewelowanie w ramach Kampanii Timewalking, możesz ustawić się w kolejce tylko do lochów odpowiednich dla wybranej Kampanii Timewalking. Aby ustawić się w kolejce do lochów innych rozszerzeń, porozmawiaj z Chromie, odwróć linię czasu i wybierz rozszerzenie związane z lochami, w które chcesz zagrać
  • Jeśli masz poziom powyżej 50, ale poniżej 60, Dungeon Finder pokaże tylko lochy Shadowlands odpowiednie dla Twojego obecnego poziomu. W przypadku innych postaci, które nie wybiorą opcji Threads of Fate, musisz także przejść przez kampanię, aby odblokować lochy. Cała lista lochów zapełni się, gdy osiągniesz 60 poziom i wybierzesz przymierze
  • Jeśli użyłeś awansu swojej postaci, nie będziesz mógł stanąć w kolejce do lochów przez 24 godziny po skorzystaniu z awansu
  • Przekroczenie poziomu lochu, na przykład Necrotic Wake w Shadowlands, do którego można ustawić się w kolejce tylko do poziomu 55. Te lochy powrócą po osiągnięciu poziomu 60.
Jeśli nie możesz skorzystać z Dungeon Finder, to  zawsze możesz wejść do lochu poprzez portal na mapie z przygotowaną wcześniej grupą.

Znane problemy: Zdajemy sobie sprawę z problemu polegającego na tym, że postacie wielozadaniowe nie mogą ustawić się w kolejce do ról obrońców lub uzdrowicieli w wyszukiwarce lochów. Możemy potwierdzić, że nie działa to zgodnie z oczekiwaniami i pracujemy nad rozwiązaniem. W międzyczasie możesz rozwiązać ten problem, promując innego gracza na lidera drużyny.