Ten artykuł został przetłumaczony automatycznie i może zawierać błędy.

Nie Można Wejść Do Kolejki Dungeonów

Zaktualizowano: 4 mies. temu
ID artykułu: 11654
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Nie mogę wejść do kolejki dungeonów
  • Mogę wejść tylko do określonych dungeonów, lecz nie do losowych
  • Kiedy szukam konkretnego dungeona, dostaję informację 'Role unavailable' 

Istnieje wiele powodów, przez które postać może nie dołączyć do losowych dungeon'ów. W większości przypadków powodem jest zbyt niski poziom wyposażenia. Najedź myszą na nazwę lochu w sekcji Specific Dungeons i zobaczysz powód, dla którego nie możesz stanąć w kolejce.

Jeśli natomiast nie możesz ustawić się w kolejce do określonego lochu, przyczyną może być to, że poziom Twojej postaci jest zbyt niski lub zbyt wysoki dla tego lochu.

Inne typowe przyczyny to:

  • Jeśli masz mniej niż 60 poziom i wybrałeś lewelowanie w ramach Kampanii Timewalking, możesz ustawić się w kolejce tylko do lochów odpowiednich dla wybranej Kampanii Timewalking. Aby ustawić się w kolejce do lochów innych rozszerzeń, porozmawiaj z Chromie, odwróć linię czasu i wybierz rozszerzenie związane z lochami, w które chcesz zagrać
  • Jeśli masz poziom powyżej 60, i nie posiadasz dodatku Dragonflight nie będziesz w stanie prowadzić Kampanii Timewalking. Aktualnie będziesz widzieć tylko dungeony z dodatku Battle for Azeroth.
  • Jeśli twoja postać została awansowana zapomoca boostu, nie możesz dołączyć do kolejki Timewalking ani Holiday dungeons przez 24 godziny

Jeśli nie możesz skorzystać z Dungeon Finder, to  zawsze możesz wejść do lochu poprzez portal na mapie z przygotowaną wcześniej grupą.