Zduplikowane Karty

Zaktualizowano: 1 tydzień temu
ID artykułu: 116884
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Otrzymałem duplikat Legendarnej karty
  • Dostaję dużo duplikatów kart podczas otwierania paczek

Otwarcie paczki w Hearthstone dodaje pięć kart do twojej kolekcji. Istnieją zasady zapewniające ekscytujące wrażenia z otwierania paczek.

Współczynnik rzadkości kart

  • Rzadkie karty : Każdy pakiet kart zawiera co najmniej jedną rzadką kartę lub lepszą.
  • Epickie karty : Jedną epicką kartę można uzyskać średnio w pięciu paczkach.
  • Legendarne karty : Jedna legendarna karta jest gwarantowana w pierwszych 10 paczkach nowego rozszerzenia gry. Kolejne legendarne karty można zdobyć średnio w 20 zestawach kart.

Uzyskiwanie wielu kopii tej samej karty

Nigdy nie otrzymasz z jednej paczki kart większej liczby kopii dowolnej karty niż możesz użyć w jednej talii - na przykład nie otrzymasz trzech lub więcej kopii tej samej karty Zwykłej, Rzadkiej lub Epickiej w jednej paczce.

Nie otrzymasz więcej niż jednej kopii Legendarnej karty, dopóki nie posiadasz wszystkich Legendarnych kart z danego rozszerzenia. Podobnie nie otrzymasz więcej niż dwóch kopii dowolnej karty zwykłej, rzadkiej lub epickiej, dopóki nie posiadasz dwóch kopii wszystkich kart tej rzadkości w tym rozszerzeniu.

Na przykład, jeśli masz dwie karty Nożownik (Rzadka karta z zestawu klasycznego), nie otrzymasz kolejnej karty Nożownik, dopóki nie zbierzesz wszystkich dwóch Rzadkich kart z zestawu Klasycznego.

Wytwarzanie karty liczy się do jej posiadania, wszystkie karty, które odczarowałeś (złote lub nie złote) również się do nich zaliczają. Oznacza to, że jeśli dostaniesz kartę, której nie chcesz, możesz ją odczarować i nie otrzymasz jej ponownie, dopóki nie będziesz mieć wszystkich kart tej rzadkości z tego rozszerzenia. Karty, które zmieniłeś w pył przed 26 marca 2020 roku, nie liczą się do ochrony przez zduplikowaniem.