Całkowita waga zamówienia, która jest obliczana automatycznie po przejściu do płatności, określa dostępne metody wysyłki. Jeśli całkowita waga zamówienia nie przekracza 1kg, to wysyłka będzie możliwa za pośrednictwem poczty lub kuriera. Jeśli całkowita waga zamówienia przekracza 1kg, to wysyłka będzie możliwa tylko za pośrednictwem kuriera. Dostawa zamówienia przez pocztę zajmuje z reguły 3 do 4 dni i nie oferuje opcji śledzenia paczki. Kurier oferuje śledzenie przesyłki oraz dostawę następnego dnia.

Po złożeniu zamówienia jego status będzie widoczny jako Processing przez 3-7 dni, ale może on utrzymywać się dłużej w sytuacji, gdy produkt wyprzeda się przed realizacją zamówienia. Prosimy pamiętać, że każde zamówienie musi być wysłane na fizyczny adres.

Szczegółowe informacje o krajach, do których EU Gear Store wysyła zamówienia, znajdziesz w FAQ EU Gear Store. Jeśli twój kraj nie jest wymieniony w EU Gear Store, to spróbuj złożyć zamówienie w US Gear Store. Prosimy pamiętać, że międzynarodowa wysyłka może wiązać się z dodatkowymi cłami i podatkami. Kraje, które nie znajdują się na liście w żadnym ze sklepów, nie mogą zamawiać fizycznych przedmiotów.