Zgłaszanie Imienia Postaci World of Warcraft

Zaktualizowano: 3 mies. temu
ID artykułu: 32617
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Chcę zgłosić nieodpowiednie imię
  • Imię mojej postaci jest niewłaściwe, chciałbym to naprawić

Nasze zasady dotyczące nazewnictwa dotyczą wszystkich imion nadawanych przez graczy, w tym postaci, gildii i zwierzaków.

Zasady nazewnictwa Postaci

Przy wyborze imienia:
  • Nazwa postaci musi zawierać od 2 do 12 znaków.
  • Obsługiwane są znaki akcentowane.
  • Cyfry i symbole nie są obsługiwane.
  • Mieszane wielkie litery i spacje nie są obsługiwane.

Wszystkie nazwy tworzone przez graczy muszą być zgodne z naszym Kodeksem postępowania.

Dodatkowe zasady dla Serwerów Role Play

Serwery Role Play (RP) w World of Warcraft oferują graczom szansę na dodatkowy poziom immersji w świecie gry. Imiona na serwerach RP muszą być zgodne z Kodeksem Postępowania Blizzarda i nie mogą zakłócać świata RP. Przykłady niewłaściwych dla tych serwerów imion to:

  • Imiona z epoki innej, niż średniowiecze lub niepasujące do świata fantasy (np.: Slipnslide, Robotman, Discoinferno)
  • Imiona odnoszące się do znanych ludzi, postaci, marek, miejsc lub ikon (np.: Britneyspears, Austinpowers, Mcdonalds, Georgewashington, Newyork)
  • Imiona zbudowane z kilku słów (np.: Inyourface, Welovebeef, Howareyou, Sixtyseventy)
Blizzard zastrzega sobie prawo do nadania losowe imienia każdej postaci, która narusza nasze zasady nazewnictwa na serwerach RP. Poważne lub powtarzające się naruszenia zasad mogą doprowadzić do nałożenia na konto kar.

Zmiana imienia twojej postaci

Jeśli Twoja postać ma nazwę, która nie narusza naszych zasad nazewnictwa, ale nadal chcesz ją zmienić, możesz kupić usługę Zmiana Nazwy Postaci. Ta usługa nie jest dostępna w WoW Classic.

Zgłaszanie niewłaściwej nazwy

Jeśli zobaczysz nazwę, która narusza nasze wytyczne dotyczące nazewnictwa, skorzystaj z opcji kliknięcia prawym przyciskiem myszy w grze, aby ją zgłosić. Jeśli chcesz zgłosić imię swojej postaci, skontaktuj się z nami.

KARY

W większości przypadków gracz otrzyma ostrzeżenie o obraźliwej nazwie i zostanie mu przydzielona losowo wygenerowana nazwa tymczasowa. Wiadomość zostanie wysłana na zarejestrowany adres e-mail konta z instrukcjami, jak zmienić tymczasową nazwę na inną, wybrana przez gracza.

W niektórych przypadkach naruszenie tej zasady może skutkować podjęciem działań na koncie gry WoW.

Uwaga: Jeśli chcesz odwołać się od kary nałożonej na swoje konto, zapoznaj się z artykułem Odwoływanie się do wyciszenia, zawieszenia lub zamknięcia konta.