BLZBNTBGS80000011

Zaktualizowano: 2 tygodni(e) temu
ID artykułu: 13875
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

Nie udało nam się skontaktować z serwerem logowania. Możliwe, że trwają prace konserwacyjne, więc sprawdź wiadomości na stronie lub spróbuj ponownie.
Kod błędu: BLZBNTBGS80000011

Przyczyną tego błędu są zazwyczaj prace konserwacyjne na usługi Blizzarda, jednak w niektórych przypadkach może chodzić o problemy z połączeniem.

Zanim wypróbujesz któryś z poniższych kroków, sprawdź nasze konto BlizzardCS na Twitterze. Jeśli masz problemy z połączeniem lub logowaniem się w World of Warcraft, sprawdź stronę ze stanem serwerów. Jeśli serwer jest offline, spróbuj ponownie później. Jeśli serwery działają lub jeśli twoja gra nie ma strony ze stanem serwerów, przejdź do poniższych wskazówek.

Jeśli komunikaty z tym kodem pojawiają się poza okresem prac konserwacyjnych, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać ten problem.

  1. Odinstalowanie i ponowna instalacja aplikacji Battle.net może rozwiązać rzadkie problemy z programem startowym.
  2. Zresetuj swoje urządzenia sieciowe, aby upewnić się, że router nie został zalany danymi.
  3. Jeśli korzystasz z łącza bezprzewodowego, zoptymalizuj swoje połączenie z Internetem, aby wykluczyć problem z połączeniem.
  4. Zwolnij i odnów adres IP oraz wyczyść pamięć podręczną DNS, aby rozwiązać problemy z konfliktem adresów IP.
  5. Wyłącz lub tymczasowo odinstaluj wszelkie programy bezpieczeństwa, które mogą omyłkowo traktować moduł logowania jako zagrożenie dla komputera.
  6. Spróbuj zamknąć aplikacje działające w tle, aby rozwiązać problem z konfliktami oprogramowania.
  7. Zaktualizuj swoje sterowniki i system operacyjny w celu rozwiązania problemów z kompatybilnością.

Próbowałeś już wszystkiego?

Jeśli po wykonaniu wszystkich wymienionych czynności nadal potrzebujesz pomocy, wejdź na nasze Forum Pomocy Technicznej lub skontaktuj się z nami.