Nie posiadam Wierzchowca lub Zwierzaka zakupionego w Sklepie

Zaktualizowano: 2 mies. temu
ID artykułu: 13984
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Kupiłem Zwierzaka w Sklepie, ale nie mogę znaleźć go w swojej Kolekcji
  • Właśnie zakupiłem Wierzchowca na stronie Blizzard, ale nie otrzymałem go w grze
  • Zabawka, którą ostatnio kupiłem w Sklepie nie pojawia się w grze

Jeśli dokonałeś zakupu w Sklepie Blizzard i nie widzisz go w grze, poniżej znajdziesz najczęstsze możliwe przyczyny takiej sytuacji.

PŁATNOŚĆ WCIĄŻ PRZETWARZANA LUB ODRZUCONA

Zakupy ze Sklepu Blizzard mogą być przetwarzane do 24 godzin. Sprawdź stronę Historii Płatności Twojego konta aby sprawdzić status swojego zamówienia. 

ZAKUP DOKONANY NA ZŁYM KONCIE LUB W INNYM REGIONIE

Sprawdź, czy przy dokonywaniu płatności byłeś zalogowany na właściwym koncie. Sprawdź też region zakupu - na przykład, czy nie zapłaciłeś w USD a grasz na koncie z regionu EU.

Nie mamy możliwości przenoszenia zakupów między kontami ani regionami, ale być może będziemy mieli opcję zaoferowania tutaj zwrotu środków

KOLEKCJA ZWIERZAKÓW PEŁNA

Kolekcja Zwierzaków w grze ma miejsce na 1000 towarzyszy. Jeśli zdobędziesz osiągnięcie Battle on the Broken Isles otrzymasz przedmiot Pocket Pet Portal, który podnosi ten limit do 1500 Zwierzaków.

Jeśli osiągniesz swój limit, musisz zwolnić miejsce w Kolekcji przed dodaniem nowych Zwierzaków (korzystając z opcji Cage Pet lub Release Pet). 

ZAKUPIONE PRZEDMIOTY NIEDOSTĘPNE W WORLD OF WARCRAFT CLASSIC

Wierzchowce, zwierzaki, oraz przedmioty kosmetyczne zakupione w Sklepie w grze nie zostaną dostarczone do postaci w World of Warcraft Classic i nie będą dla nich dostępne.