Zamknięty Sklep Hearthstone Na iPhonie Lub Androidzie

Zaktualizowano: 1 mies. temu
ID artykułu: 14420
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

Nie mogę wejść do sklepu Hearthstone przez komunikat "Sklep zamknięty."

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do sklepu, to musisz zalogować się do mobilnego konta (iTunes/Gmail/Amazon). Jeśli posiadasz próbne konto Blizzard, to zakończ proces jego konfiguracji przez dodanie informacji kontaktowych, wybór sekretnego pytania oraz weryfikację swojego adresu email.

Jeśli twoje urządzenie przenośne pokazuje komunikat "Sklep zamknięty", to źródłem problemu będzie najpewniej niedawno złożone zamówienie, które oczekuje na weryfikację. Wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problem:

  1. Zaloguj się do Hearthstone na urządzeniu, na którym próbowałeś dokonać poprzedniego zakupu.
  2. Wyloguj się z Hearthstone.
    • Upewnij się, że korzystasz z opcji Wyloguj, ponieważ samo zamknięcie aplikacji nie wystarczy.
    • Dla urządzeń z Androidem: skorzystaj z opcji "Przełącz konto", co spowoduje wylogowanie.
  3. Zrestartuj urządzenie.
  4. Uruchom Hearthstone.
  5. Poczekaj na ekranie z komunikatem Oczekiwanie na autoryzację do momentu zakończenia transakcji—ten proces może potrwać do 20 minut.

Uwaga: Po złożeniu zamówienia prosimy odczekać min. 30 minut przed skontaktowaniem się z nami. Zamówienie może być wciąż przetwarzane, ale 30 minut pozwoli na upłynięcie czasu realizacji zamówienia i będziemy je mogli zmodyfikować.

Próbowałeś już wszystkiego?

Jeśli po wykonaniu wszystkich wymienionych czynności nadal potrzebujesz pomocy, wejdź na nasze Forum Pomocy Technicznej lub skontaktuj się z nami.