Jak Zgłaszać Błędy W World of Warcraft

Zaktualizowano: 5 mies. temu
ID artykułu: 172958
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

 • Chcę zgłosić błąd w World of Warcraft

Zanim wyślesz raport

Najpierw odwiedź stronę WowHead.com celu odnalezieniu informacji na temat umiejętności, zadań, przedmiotów lub NPC związanych z twoim problemem. W szczególności sprawdź najwyżej oceniane komentarze. Będziesz w stanie odnaleźć informacje na temat swojego problemu wraz z potencjalnymi rozwiązaniami.

ZGŁASZANIE BŁĘDÓW POPRZEZ STRONĘ

Jeśli napotkasz błąd, możesz go zgłosić na naszym forum zgłaszania błędów w World of Warcraft®. Przesłane tam zgłoszenia mają tę zaletę, że umożliwiają dyskusję społeczności na temat poważnych błędów, co czasami może pomóc w ustaleniu ich priorytetów.

Zgłaszanie błędów w grze

Zgłoszenia błędu w World of Warcraft możesz również dokonać w grze. Zgłoszenia wysłane w ten sposób nie otrzymają odpowiedzi. Będą one wysłane bezpośrednio do działu zajmującego się weryfikacją i rozwiązywaniem błędów.

Współczesny World of Warcraft i Burning Crusade Classic

 1. Naciśnij klawisz Esc, albo ? aby otworzyć menu gry.
 2. Kliknij Support.
 3. Kliknij Submit feedback or bug report.
 4. Wprowadź szczegóły błędu w polu Submit a bug, upewniając się, że postępujesz zgodnie ze wskazówkami podanymi w formularzu zgłoszeniowym.
 5. Kliknij Submit.

W WoW Classic

 1. Naciśnij Esc lub aby wejść do menu gry.
 2. Wybierz Help
 3. Naciśnij Submit Bug.
 4. Podaj dokładne informacje na temat błędu. 
 5. Naciśnij Submit.

Prośba o odzyskanie przedmiotów

Jeśli utrata przedmiotów była spowodowana błędem, który zgłosiłeś, to prosimy o skontaktowanie się z nami w celu podjęcia próby ich odzyskania. Dołożymy wszelkich starań w odzyskaniu zgub jednak ich odzyskanie nie zawsze jest zagwarantowane.