Napotkano błąd. Proszę powrócić później.

Zaktualizowano: 4 mies. temu
ID artykułu: 181430
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Otrzymuję błąd 'Napotkano błąd. Proszę powrócić później.'
  • Otrzymuję błąd 'An error was encountered. Please come back later.'
  • Obok mojej postaci jest ikona i nie mogę rozpocząć transferu. Kiedy kupuję transfer, otrzymuję błąd aby powrócić później.

Ten błąd wskazuje, iż postać mogła otrzymać niedawno inną usługę. Aby go rozwiązać, zaloguj się tą postacią, wyloguj się i spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzał to skontaktuj się z nami.

SHADOWLANDS

Postacie, które mają nieodebrane nagrody w Great Vault, nie mogą zostać przeniesione. Ten błąd oznacza, że masz nagrodę do odebrania. Odwiedź Great Vault w Oribos i odbierz nagrodę. Będziesz wtedy mógł przenieść swoją postać.

 

WOW CLASSIC

Postacie WoW Classic mogą otrzymać ten błąd, jeśli postać przeciwnej frakcji już istnieje na docelowym serwerze. Będziesz musiał usunąć wszystkie postacie z przeciwnej frakcji na serwerze docelowym, zanim będziesz mógł zakończyć transfer.

Postacie WoW Classic mogą również napotkać ten błąd, jeśli serwer docelowy jest tymczasowo zamknięty dla transferów postaci. Aby dowiedzieć się więcej o serwerach, które mogą podlegać ograniczeniom, odwiedź fora WoW Classic.