Brak Łupów z Cotygodniowej Skrzyni Grand Challenger's Bounty

Zaktualizowano: 4 dni temu
ID artykułu: 183147
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Nie mogę otworzyć cotygodniowej skrzyni Mythic+ w Zuldazar.
  • Po kliknięciu skrzyni Boralus pojawia się błąd "You have already claimed your Grand Challenger's Bounty for the week.".

Skrzynia z Grand Challenger's Bounty może być otwarta tylko po zdobyciu keystone w poprzednim tygodniu.

Skrzynia zawiera:

  • Moc artefaktową dla Heart of Azeroth.
  • Losowy element wyposażenia z tabeli łupów dowolnych podziemi, dopasowany do specjalizacji łupów i na poziomie przedmiotu wyznaczonym przez najlepsze ukończone podziemia keystone w poprzednim tygodniu. Status keystone lub ukończenie podziemi w limicie czasowym nie ma znaczenia - liczy się tylko poziom trudności.
  • Nowy, losowy keystone, jeden poziom poniżej najlepszych podziemi keystone ukończonych w ostatnim tygodniu lub keystone na poziomie dwa (przyznany zostanie keystone z wyższym poziomem). Ponieważ w danym czasie możesz posiadać tylko jeden keystone, to skrzynia nie będzie zawierała nowego keystone w sytuacji, gdy już go otrzymałeś po ukończeniu podziemi keystone przed otwarciem skrzyni w tym tygodniu.
  • Określone przedmioty sezonowe (np. esencje Heart of Azeroth)

Jeśli w momencie otwierania skrzyni w twoim wyposażeniu nie ma miejsca, to łupy zostaną wysłane pocztą przez Postmastera, ale nie będą one zawierały keystone. Dział Pomocy nie może pomóc w odzyskaniu keystones utraconych w wyniku pełnych toreb. W takiej sytuacji możesz ukończyć podziemia Mythic i zdobyć nowy keystone na poziomie dwa.

Zamknięte skrzynie można otworzyć przez trzy miesiące od zdobycia lub do chwili ukończenia nowych podziemi keystone.