Zbyt Niski Poziom Nagród W Grand Challenger's Bounty

Zaktualizowano: 8 godz. temu
ID artykułu: 183161
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Interfejs podziemi Mythic mówił, że dostanę nagrodę z wyższym poziomem, niż otrzymany przedmiot
  • Otworzyłem tygodniową skrzynię Mythic+ i dostałem przedmiot z niższym poziomem, niż powinienem

Poziom przedmiotów w tygodniowej skrzyni Grand Challenger's Bounty jest oparty o poziom najlepszych podziemi keystone, które ukończyłeś w poprzednim tygodniu:
 

KeystoneSezon 4 podziemiaSezon 4 tygodniowa skrzynia
Mythic 2435440
Mythic 3435445
Mythic 4440450
Mythic 5445450
Mythic 6445455
Mythic 7450460
Mythic 8455460
Mythic 9455460
Mythic 10455465
Mythic 11460465
Mythic 12460470
Mythic 13460470
Mythic 14465470
Mythic 15465475