Ta wersja artykułu może być nieaktualna. Możesz zobaczyć najbardziej aktualną wersję tutaj.

Brak Wierzchowca Po Zabiciu Aeonaxx

Zaktualizowano: 2 mies. temu
ID artykułu: 18600
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Zabiłem Aeonaxx lecz nie otrzymałem wierzchowca
  • Nie byłem w stanie zabrać wierzchowca po zabiciu

Zabicie Aeonaxx zapewni 'reins' pierwszym 5 graczom tej samej frakcji, którzy wezmą udział w walce. Maksymalnie 9 graczy może kwalifikować się do łupu, o ile dodatkowych 4 jest zgrupowanych z jednym z oryginalnych 5.

Nazwa postaci będzie wyszarzona, gdy nie będzie już można otrzymać kredytu za atakowanie jej.

Będziesz kwalifikował się do zdobycia wierzchowca, jeśli pasek zdrowia smoka jest czerwony gdy go zaatakujesz i pozostaniesz w zasięgu smoka, dopóki nie umrze. Pasek zdrowia zmieni kolor na szary, gdy nie będzie już można uzyskać uprawnień do tego wierzchowca. Jeśli zaatakujesz smoka po tym, jak kwalifikacja zostanie zamknięta lub jeśli nie jesteś w zasięgu Aeonaxx, gdy zginie, nie jesteś uprawniony do otrzymania wierzchowca. Jeśli przy zwłokach nie widać łupów, twoja postać nie kwalifikowała się do zdobycia żadnego łupu i musisz ponownie spróbować zabić Aeonaxx, aby zdobyć wierzchowca.

Postmaster nie odzyskuje tego wierzchowca dla graczy, więc każdy, kto się kwalifikował, musi bezpośrednio odebrać łup, w przeciwnym razie nie otrzyma wierzchowca. Jeśli wierzchowiec spadnie na obszar, z którego nie możesz go splądrować, możesz użyć umiejętności takich jak 'Loot-a-Rang' lub umiejętności Huntera - Fetch. Zabijanie innych mobów w zasięgu smoka może również pozwolić ci na przeszukanie go za pomocą łupów na całym obszarze.

Obsługa Klienta nie jest w stanie pomóc z przekazaniem wierzchowca innemu graczowi.

Uwaga: Postacie testowe - Class Trial - nie mają możliwości zdobywania rzadkich Wierzchowców.