Licznik Osiągnięcia Reputacji Exalted nie Działa

Zaktualizowano: 1 rok temu
ID artykułu: 186892
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Mam wszystkie reputacje, ale nie otrzymałem osiągnięcia
  • Osiągnięto Exalted z dwiema różnymi frakcjami, ale licznik osiągnięcia nie wzrósł
  • Próbuję zdobyć 100 Exalted Reputations i chcę wiedzieć, czy dostanę osiągnięcie za obię reputacje Exalted z Aldorami / Scryer lub Frenzyheart / Oracle, jeśli zmienię frakcje.
 

Chociaż osiągnięcia związane z reputacją obejmują całe konto, to zbierana reputacja nie dotyczy całego konta: każda postać ma swój własny poziom reputacji.
Licznik w osiągnięciu sprawdza zdobytą reputację, gdy jedna z twoich postaci samodzielnie osiągnie poziom Exalted po raz pierwszy. Licznik sprawdza reputacje, które aktualnie posiadasz na poziomie Exalted. Jeśli stracisz reputację, nie będzie się ona już liczyć do tego osiągnięcia. Na przykład, jeśli miałeś reputację na poziomie Exalted we wszystkich 4 frakcjach kartelu Steamwheedle ale zdecydujesz się by zebrać reputację Exalted z Bloodsail Buccaneers, to poziom reputacji Exalted spadnie z 4 do 1. 

Jeśli przeniesiesz postać na inne konto Battle.net, reputacja, jaką ta postać miała w Exalted przed transferem, NIE będzie się liczyć do osiągnięć reputacji na nowym koncie. To jest zamierzone. Będziesz musiał zdobyć osiągnięcie Exalted z tymi frakcjami inną postacią.

Postępy w osiąganiu reputacji stały się dostępne dla całego konta w grudniu 2018 r. (Patch 8.1). Jeśli jedna z twoich postaci uzyskała reputację Exalted przed tą aktualizacją, będzie się to liczyć tylko wtedy, gdy zalogujesz się tą postacią po tej aktualizacji. Jeśli nie możesz zalogować się na tą postać, ponieważ znajduje się ona na zbanowanym koncie, obsługa klienta nie będzie w stanie pomóc.

Licznik osiągnięcia sprawdza reputacje, którą masz w Exalted na całym koncie, ale w jednym regionie. Jeśli grasz w 2 regionach, reputacje Exalted zdobyte w innym regionie się nie liczą. Tracker sprawdza reputację obu frakcji w Exalted. Jednak reputacja frakcji przeciwnych liczy się jako pojedyncza reputacja. Na przykład, jeśli masz postać Exalted ze Stormwind i jedną Exalted z Orgrimmar, jest to jedna reputacja Exalted.

Podobnie, jeśli masz reputację na poziomie Exalted z wykluczającymi się wzajemnie frakcjami, liczą się one jako pojedyncza reputacja. Na przykład, jeśli masz reputację Exalted z Aldor i inną postać Exalted ze Scryer, jest to jedna reputacja Exalted.

Liczą się tylko reputacje, które umają poziomy od Hated do Exalted. Reputacje, które mają poziomy od Nieznajomego do Najlepszego Przyjaciela, nie liczą się. Reputacja u Ve'nari się nie liczy.