Reklama W Grze

Zaktualizowano: 1 mies. temu
ID artykułu: 187406
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Czy mogę sprzedawać usługi boostowania Mythic+?
  • Ktoś sprzedaje kod na Wierzchowca na Ogólnym czacie.
  • Gracz spamuje link do strony sprzedającej złoto na czacie Trade.

Sprzedaż dóbr lub usług w grze za prawdziwą walutę jest niedozwolona.

Gracze i gildie sprzedające dobra lub usługi za złoto są dozwolone lecz powinny być ogłaszane poprzez czat Handlu / Trade. Ogłoszenia w Group Finder są niedozwolone. Usługa Group Finder służy do znajdowania grup i ogłoszenia utrudniają wyszukanie aktywnych grup do wspólnej gry.

Organizacje, które oferują usługi wspomagające, ustawianie meczów, usługi Escrow lub inne nietradycyjne usługi, w tym usługi oferowane za złoto, są zabronione, szczególnie te, które działają na wielu serwerach.

Konta, które są używane głównie do celów reklamowych, mogą zostać zamknięte.

SPRZEDAŻ ZŁOTA I OFERTY AWANSOWANIA POSTACI

Osoby sprzedające złoto i oferujące awansowanie postaci na wyższy poziom często kradną konta Battle.net i dane kart kredytowych graczy, którzy korzystają z ich usług.

Nie korzystaj z usług awansowania postaci na wyższy poziom i nie kupuj złota z nieoficjalnych źródeł. Jeśli chcesz nabyć złoto w grze za prawdziwą walutę, rozważ zakup Żetonu WoW.

ZGŁASZANIE

Aby zgłosić gracza za niewłaściwą reklamę, użyj opcji kliknięcia prawym przyciskiem myszy. Nie otrzymasz bezpośredniej odpowiedzi, ale wszystkie zgłoszenia traktujemy bardzo poważnie.