BLZ51900002

Zaktualizowano: 9 mies. temu
ID artykułu: 22705
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

Nie udało się nawiązać połączenia. Spróbuj ponownie później. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z działem pomocy technicznej.
Kod błędu: BLZ51900002

Komputer nie mógł się połączyć z serwerem logowania, ponieważ program bezpieczeństwa zablokował połączenie lub połączenie nie było stabilne.

  1. Spróbuj zamknąć aplikacje działające w tle, aby rozwiązać problem z konfliktami oprogramowania.
  2. Wyłącz lub tymczasowo odinstaluj wszelkie programy bezpieczeństwa, które mogą omyłkowo traktować moduł logowania jako zagrożenie dla komputera.
  3. Zresetuj swoje urządzenia sieciowe, aby upewnić się, że router nie został zalany danymi.
  4. Zwolnij i odnów adres IP oraz wyczyść pamięć podręczną DNS, aby rozwiązać problemy z konfliktem adresów IP.
  5. Przeskanuj komputer, aby usunąć wszelkie wirusy i szkodliwe oprogramowanie.

Uwaga: Ten błąd może wywoływać złośliwe oprogramowanie o nazwie Scorpion Saver. Może być ono trudne do usunięcia i zazwyczaj nie jest wykrywane przez standardowe skany antywirusowe. Aby zidentyfikować infekcję, odnajdź pliki MSInfo i sprawdź, czy na liście Środowisko oprogramowania –> Załadowane moduły znajduje się "Adpeak." Jeśli moduł figuruje na liście, skontaktuj się z wykwalifikowanym informatykiem, aby uzyskać pomoc w usunięciu złośliwego oprogramowania.


Próbowałeś już wszystkiego?

 

Jeśli po wykonaniu wszystkich wymienionych czynności nadal potrzebujesz pomocy, wejdź na nasze Forum Pomocy Technicznej lub skontaktuj się z nami.