Programy stron trzecich uruchomione w tle mogą zakłócać działanie naszych gier. Wykonaj opisane poniżej czynności, aby tymczasowo wyłączyć te programy i usunąć potencjalną przyczynę problemu.

Mac

Tymczasowe wyłączenie elementów logowania

  1. Uruchom ponownie komputer.
  2. Jeśli wyświetla się okno logowania: Przytrzymaj Shift i kliknij przycisk Logowanie, a następnie puść Shift, kiedy wyświetli się Dock.
  3. Jeśli nie wyświetla się okno logowania: Uruchom komputer, przytrzymaj Shift, gdy pojawi się pasek postępu w oknie startowym, i puść Shift, gdy pojawi się biurko.

Identyfikowanie elementów logowania powodujących problemy

Wykonaj poniższe czynności, jeśli chcesz zidentyfikować element logowania, który powoduje problemy:

  1. Otwórz  Preferencje systemowe i kliknij Użytkownicy i grupy.
  2. Kliknij nazwę swojego konta, a następnie Logowanie.
    Uwaga: Zanotuj listę elementów logowania – będziesz jej później potrzebować.
  3. Zaznacz wszystkie elementy logowania i kliknij Usuń (-).
  4. Uruchom ponownie komputer.
  5. Otwórz ponownie Użytkownicy i grupy, a następnie dodawaj pojedynczo elementy logowania. Każdorazowo po dodaniu kolejnego elementu uruchamiaj ponownie komputer, aż do chwili, kiedy problem wystąpi ponownie.

Kiedy znajdziesz element, który powoduje problem, powtórz czynności 1-3, ale usuń tylko ten element. W celu uzyskania pomocy skontaktuj się z jego producentem.

Czy wszystkie opisane rozwiązania zostały przetestowane?

Jeśli pomimo wykonania powyższych kroków nadal potrzebujesz pomocy, odwiedź nasze Fora Pomocy Technicznej (World of Warcraft) (StarCraft II) (Diablo III) (Hearthstone) (Heroes of the Storm) (Overwatch) lub skontaktuj się z nami.