Błąd 3

Zaktualizowano: 1 tydzień temu
ID artykułu: 24275

Najczęstsze problemy

Wprowadzone dane logowania są nieprawidłowe. Spróbuj ponownie.

Wprowadzone dane logowania są nieprawidłowe. Spróbuj ponownie.
Błąd 3

Błąd 3 może występować po wprowadzeniu nieprawidłowych danych logowania. Inną przyczyną wystąpienia tego problemu jest brak możliwości zaakceptowania Umowy Licencyjnej Użytkownika Końcowego (EULA) i Warunków Użytkowania (ToU), które są wymagane przy każdej aktualizacji gry. Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące czynności:

  1. Jeśli otrzymujesz Błąd 3 w grze, oznacza to, że zakupiona przez ciebie licencja cyfrowa nadal jest objęta ograniczeniami dotyczącymi konta próbnego lub startera. Jeśli od zakupu upłynęło ponad 72 godziny, zmień swoje hasło Blizzard, aby wymusić odświeżenie bazy danych.
  2. Usunięcie folderu pamięci podręcznej Blizzard może rozwiązać problemy z modułem logowania.
  3. Dodaj dane kontaktowe do swojego konta Blizzard.
  4. Jeśli z kontem powiązana jest aplikacja mobilna Blizzard Mobile Authenticator, zsynchronizuj ją ponownie.
  5. Spróbuj zalogować się do gry z innego komputera.
  6. Zaloguj się w innym regionie. Na przykład: jeśli zazwyczaj grasz w regionie Ameryka Pn. i Pd., zaloguj się w Europie lub Azji. Skorzystanie z tej metody często powoduje wymuszenie dostarczenia zaktualizowanych EULA i ToU na twój komputer. Szczegółowe informacje dotyczące zmiany regionu znajdują się w artykule Gra Globalna.
  7. Spróbuj rozwiązać problemy z uprawnieniami przez stworzenie nowego konta administratora.
 

Czy wszystkie opisane rozwiązania zostały przetestowane?

Jeśli pomimo wykonania powyższych kroków nadal potrzebujesz pomocy, odwiedź nasze Fora Pomocy Technicznej (World of Warcraft) (StarCraft II) (Diablo III) (Hearthstone) (Heroes of the Storm) (Overwatch) lub skontaktuj się z nami.