Zgłaszanie Ninja Looting

Zaktualizowano: 2 dni temu
ID artykułu: 244579
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Inny gracz zabrał mój łup
  • Gracz który był Master Looterem dał mój łup komuś, kto go nie potrzebował

W aktualizacji przed dodatkiem Battle for Azeroth możliwość zamiany metody podziału łupów na „Master Looter” została usunięta i zastąpiona „Personal Loot”. Większość łupów można wymienić z uprawnionym graczem z grupy w ciągu dwóch godzin. Jeśli gracz, z którym chcesz dokonać wymiany, nie znajduje się na tym samym serwerze, wymiana musi zostać zakończona przed opuszczeniem instancji i grupy. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymiany łupami, odwiedź nasz artykuł Brak Możliwości Handlu Łupami.

WOW CLASSIC

W WoW Classic istnieje wiele metod podziału łupów, które pozwalają bezpośrednio zarządzać zdobytymi łupami. Z tego powodu, dział obsługi klienta nie będzie redystrybuować łupów w przypadku sporu między graczami. Oszukiwanie innych graczy jest naruszeniem zasad użytkowania World of Warcraft. Zgłoszone oszustwa zostaną sprawdzone i odpowiednie konsekwencje zostaną wyciągnięte, wszelkie przedmioty zdobyte podczas oszustwa zostaną odebrane natomiast na konto zostanie nałożona kara jeśli doszło do naruszenia zasad obowiązujących w grze. Przedmioty oraz złoto nie zostaną zwrócone w tej sytuacji.

Jeśli grasz z nową grupą, przed kontynuowaniem zawsze pamiętaj o ustaleniu jasnych zasad dotyczących podziału łupów. Omów plany dystrybucji łupów z przywódcą rajdu, zanim Twoja postać zostanie przypisana do danej instancji. Umożliwi to podjęcie świadomej decyzji, czy chcesz odrzucić zaproszenie lub opuścić grupę.

Zachęcamy do grupowania się z graczami, którym ufasz, szczególnie podczas korzystania z metody „Master Looter”. "Ninja looting" ma swoje społeczne konsekwencje. Ci, którzy dopuszczają się "Ninja looting" będą mieli problemy ze znalezieniem bądź zaproszeniem do grupy. Pamiętaj, aby grać fair, szczególnie podczas korzystania z opcji „Master Looter”.