Przyjazność niepełnosprawnym w Grach Blizzarda

Zaktualizowano: 2 lat(a) temu
ID artykułu: 244753

Najczęstsze problemy

  • Mam problem z użyciem produktu Blizzard jako osoba niepełnosprawna.
  • Gdzie mogę wyrazić swoje obawy związane z brakiem możliwości grania w twoje gry?
  • Czy mogę zasugerować, jak ulepszyć grę dla osób niepełnosprawnych?

Uwaga : Ten e-mail ma na celu zgłoszenie problemów z dostępnością lub zasugerowanie ulepszeń w celu poprawy dostępności produktów i usług Blizzarda. Obsługa Klienta nie monitoruje skrzynki odbiorczej Ułatwień Dostępu. W przypadku problemów z kontem, takich jak utrata hasła, problemy z dostępem do konta, problemy z authenticatorem itp., skontaktuj się ze Wsparciem Klienta .
W Blizzard każdy głos ma znaczenie, a my chcemy mieć pewność, że  niesamowite wrażenia w naszych grach będą naprawdę epickie dla WSZYSTKICH naszych graczy.

Jeśli problem z dostępnością czy dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych stał się przeszkodą w graniu w nasze gry, chcielibyśmy poznać Twoją opinię.

Aby złożyć szczegółowy raport, w tym filmy i zrzuty ekranu:
  1. Napisz do naszego zespołu Blizzard Accessibility (accessibility@blizzard.com).
  2. W tytule e-maila podaj, o której grze lub produkcie piszesz (np. Overwatch, aplikacja Battle.net na komputery, strona internetowa World of Warcraft).
  3. Podaj jak najwięcej szczegółowych informacji.

Ze względu na liczbę raportów możesz nie otrzymać odpowiedzi od naszego zespołu jednak wszystkie raporty traktujemy bardzo poważnie. Dziękujemy za zaangażowanie w pomoc Blizzardowi w zbliżeniu świata dzięki wspaniałej rozrywce!