Opłata za abonament pobrana przy aktywnym czasie gry

Zaktualizowano: 5 mies. temu
ID artykułu: 255300
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Dodałem subskrypcję, gdy miałem aktywny czas gry i natychmiast naliczono mi opłatę.
  • Zmieniłem abonament z miesięcznego na sześciomiesięczny i natychmiast naliczono mi opłatę za 6 miesięcy

Za odnawialne subskrypcje zwykle opłaty naliczane są gdy skończy się czas gry. Sprawdź jednak następujące wyjątki:

GDY KUPUJESZ OFERTĘ PROMOCYJNĄ

Kupując subskrypcję zawierającą przedmiot promocyjny (na przykład wierzchowca), natychmiast zapłacisz za całkowity koszt produktu, nawet jeśli nadal masz aktywny czas gry. Ma to na celu zagwarantowanie możliwości skorzystania z promocji w przypadku kiedy Twój planowany okres rozliczeniowy przypadał by już po jej zakończeniu.

Jeśli wyciąg z karty płatniczej lub rachunku bankowego zawiera dwa (lub więcej) opłat za to samo zamówienie, oznacza to, że Twój bank wstrzymał środki na blokadzie autoryzacyjnej do czasu rozliczenia transakcji. Zapłacisz jednak tylko jeden raz.

kiedy zmieniasz plan subskrypcji 

Po zmianie planu subskrypcji wyciąg z karty kredytowej lub rachunku bankowego natychmiast pokaże blokadę autoryzacyjną całej kwoty za zakupiony plan. Zapłacisz jednak tylko wtedy, gdy skończy się obecny czas gry.

Na przykład, jeśli przejdziesz z subskrypcji miesięcznej do subskrypcji kwartalnej, gdy masz jeszcze czas gry, na wyciągu bankowym zobaczysz blokadę autoryzacyjną ale właściwa opłata zostanie pobrana dopiero jak skończy się czas gry. 

opłata preautoryzacyjna

Twój bank powinien zwolnić zarezerwowane środki w ciągu godziny, ale czasem może to zająć 72 godziny, w zależności od banku. Blokady autoryzacyjne są powszechną praktyką bankową. Tylko twój bank może usunąć blokadę autoryzacji.