Nieznana Płatność Na Moim Wyciągu Bankowym

Zaktualizowano: 3 mies. temu
ID artykułu: 264039
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Ktoś użył mojej karty bez mojej zgody
  • Zauważyłem, że jestem obciążany co miesiąc, ale na moim koncie Battle.net nie ma żadnych opłat
  • Widzę obciążenia na moim koncie Battle.net, których nie rozpoznaję

Jeśli masz obciążenie z Blizzarda, którego nie rozpoznajesz lub którego nie autoryzowałeś, sprawdź poniższe kwestie.

Uwaga: jeśli Twoją metodą płatności jest PayPal, zobacz Nieznane Obciążenie Na Moim Koncie PayPal.

KWOTA OBCIĄŻENIA WYNOSI 12.99€, 35.97€, lub 65.94€

Ta opłata jest najprawdopodobniej subskrypcją World of Warcraft.

Jeśli posiadasz konto World of Warcraft, możesz mieć aktywną subskrypcję, której zapomniałeś anulować. Zaloguj się, aby anulować subskrypcję. Jeśli nie wykorzystałeś opłaconego czasu gry, możesz również poprosić o zwrot pieniędzy.

Jeśli sam nie grasz w World of Warcraft lub nie posiadasz abonamentu, być może płacisz za znajomego lub krewnego. Porozmawiaj ze swoim znajomym lub krewnym, aby anulować subskrypcję na jego koncie. Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, Twój znajomy lub krewny powinien poprosić o to na swoim koncie lub możesz także skontaktować się z nami.

OBCIĄŻENIE JEST W INNEJ KWOCIE

Opłata może dotyczyć gry, usługi postaci lub innych produktów cyfrowych. Czy posiadasz konto Battle.net?

Posiadam konto Battle.net

Możliwe, że zapomniałeś o zakupie dokonanym w sklepie Battle.net. Zaloguj się do historii transakcji, aby to sprawdzić Jeśli nie widzisz zamówienia, być może posiadasz drugie konto Battle.net z innym adresem e-mail, sprawdź, czy jesteś zalogowany na właściwe konto.

Jeśli znajdziesz zamówienie, którego nie złożyłeś samodzielnie, pamiętaj, że jeśli udostępniasz swoje konto znajomemu lub krewnemu, płatności dokonywane przez tą osobę na Twoim koncie są uznawane za autoryzowane przez Ciebie. W takim przypadku zalecamy zmianę hasła.

Jeśli znalazłeś zamówienie i nie chcesz produktu, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Jeśli nie możesz znaleźć zamówienia, skontaktuj się z nami.

Nie posiadam konta Battle.net

Jeśli nie jesteś klientem Blizzarda i widzisz obciążenia z Blizzarda, może to oznaczać, że ktoś przejął Twoją kartę płatniczą. Prawdopodobnie zobaczysz obciążenia od innych sprzedawców, których również nie rozpoznajesz. Jak najszybciej skontaktuj się ze swoją instytucją finansową, aby zgłosić kradzież karty oraz skontaktuj się z nami.