Nie Mogę Zainstalować Klienta Publicznego Serwera Testowego

Zaktualizowano: 3 lat(a) temu
ID artykułu: 265365

Najczęstsze problemy

  • Nie widzę opcji instalacji klienta PST w aplikacji
  • Instalacja zatrzymała się
  • Błąd: Unable to initialize storage

Publiczny Serwer Testowy (PST) to specjalna usługa, dzięki której gracze mogą przetestować aktualizacje gier przed ich oficjalną premierą.

Jak Zainstalować

Musisz najpierw posiadać standardowe konto do gry aby zainstalować PST. Dla World of Warcraft konto nie może być Startowe.

Klienta PST zainstalujesz bezpośrednio z aplikacji Blizzard:

  1. Otwórz aplikację Blizzard
  2. W aplikacji kliknij na grę, której wersję PST chcesz zainstalować.
  3. W oknie wyboru Region/Konto wybierz PST.
  4. Kliknij Instaluj.

Jeśli opcja do zainstalowania klienta PST nie pojawia się, to znaczy, że nie posiadasz pełnej licencji gry lub w tej chwili nie ma serwerów testowych dla tej gry.

Rozwiązywanie problemów

Jeśli masz problemy z instalacją, to zapoznaj się z artykułem poświęconym Rozwiązywaniu Problemów z Instalacją i Aktualizacją.

World of Warcraft

Jeśli otrzymujesz błąd "Unable to initialize storage", to sprawdź ilość wolnego miejsca na dysku i upewnij się, że masz niezbędne uprawnienia administratora systemu. Przenieś plik instalacyjny PST do katalogu z World of Warcraft i spróbuj uruchomić go ponownie.

Jeśli podczas instalacji pojawia się błąd związany z wersją, to przełącz się na normalny serwer i pobierz najnowszą wersję gry. W przypadku dalszego występowania tego błędu przenieś plik instalacyjny PST do katalogu z World of Warcraft i spróbuj uruchomić go ponownie.

wypróbowałeś już wszystkiego?

Obsługa Klienta nie udziela wsparcia związanego z serwerami PST. Jeśli potrzebujesz pomocy to prosimy odwiedzić forum PST. Fora PST są dostępne tylko w czasie gdy serwery PST są aktywne oraz tylko w j.angielskim  (World of WarcraftDiablo IIIOverwatchStarCraft IIHeroes of the StormHearthstoneWarcraft III).