Przedstawiciele działu pomocy Blizzarda są dostępni w różnych mediach społecznościowych. Można tam łatwiej i szybciej znaleźć odpowiedzi i informacje, niż zgłaszając żądanie pomocy. Jeśli masz do nas jakieś pytanie, zachęcamy do zajrzenia na nasze profile: 

Twitter

Kanał @BlizzardCS na Twitterze jest prowadzony przez przedstawicieli działu pomocy Blizzarda na Twitterze. Na kanale tym często pojawiają się tweety z bieżącymi informacjami o stanie gry i aktualnościami, a także wskazówki i rady dla graczy, którzy mają problemy z kontami. Zapraszamy wszystkich do zadawania pytań związanych z obsługą klienta na @BlizzardCS

Forum pomocy Blizzarda

Forum pomocy Blizzarda to miejsce, gdzie nasi przedstawiciele i dobrze obeznani członkowie naszej społeczności wspólnie pomagają rozwiązywać zagadnienia dotyczące obsługi klienta i problemów technicznymi. Forum jest moderowane przez wyróżnionych na niebiesko przedstawicieli Blizzarda, którzy od czasu do czasu odpowiadają innym użytkownikom, udzielając rad i pomocy. Zapraszamy do kontaktu z nami i naszą społecznością na forach (World of Warcraft) (StarCraft II) (Diablo III) (Hearthstone) oraz (Heroes of the Storm).