Ten artykuł został przetłumaczony automatycznie i może zawierać błędy.

Great Vault Dał Mi Zły Poziom Klucza Mitycznego

Zaktualizowano: 4 mies. temu
ID artykułu: 281156
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Otrzymałem zły klucz z Great Vault
  • Wykonałem w czasie +11 w zeszłym tygodniu a otrzymałem +9 z Vault

JAK GREAT VAULT OBLICZA TWÓJ KLUCZ


Od aktualizacji 9.0.5, jeśli ukończysz Mityczny dungeon w wyznaczonym czasie w ciągu tygodnia, w przyszłym tygodniu Great Vault będzie zawierał klucz na tym samym poziomie.

Na przykład, jeśli twój najwyższy stopień ukończenia w wyznaczonym czasie Mitycznego dungeona w pierwszym tygodniu to +15, to otrzymasz kolejny klucz +15 z Great Vault na początek drugiego tygodnia. Jeśli jednak wykonasz +15 w drugim tygodniu i nie zmieścisz się w wyznaczonym czasie i nie ukończysz żadnych innych Mitycznych dungeonów +15 (lub wyższych) przez resztę drugiego tygodnia, to otrzymasz klucz +14 z Great Vault na początek trzeciego tygodnia.

MÓJ KLUCZ MA NIŻSZY POZIOM NIŻ POWINIEN

Jeśli Great Vault dał ci klucz na niewłaściwym poziomie, prawdopodobnie otrzymałeś poprzednią nagrodę. Great Vault zapisuje wszystkie nagrody, których nie zbierzesz, i pokazuje je w kolejności od najstarszej do najnowszej. Możesz sprawdzić, czy nagrody, które otrzymujesz są poprzednie z wiadomości nad przyciskiem Collect.

Możesz otrzymać tylko jeden klucz w tygodniu. Oznacza to, że jeśli Great Vault dał ci już starszy klucz, nie możesz otrzymać drugiego, nowszego klucza, nawet jeśli nowszy klucz jest lepszy.

Na przykład: kilka tygodni temu ukończyłeś na czas +5 Spires of Ascension, ale nigdy nie odebrałeś nagrody z Great Vault. W zeszłym tygodniu ukończyłeś na czas +10 De Other Side. Nagrody z Great Vault odbierasz w tym tygodniu.  Najpierw otrzymasz łupy +5 i klucz +5. Następnie możesz otworzyć Kryptę po raz drugi aby otrzymać łup +10, ale nie otrzymasz klucza +10, ponieważ już jeden posiadasz.

Game Masterzy nie wymieniają kluczy.