Wymagania sprzętowe

Musisz mieć szerokopasmowe łącze internetowe (DSL lub kablowe) z przepustowością pobierania co najmniej 1.2 Mbps. Upewnij się również, że przeglądarka internetowa oraz wtyczka Adobe® Flash zostały zaktualizowane do najnowszej wersji.

Wymagania w zakresie przeglądarki

Transmisja wspiera obsługę najnowszych wersji następujących przeglądarek i systemów operacyjnych.

Uwaga: Podczas próby oglądania transmisji w twojej przeglądarce może wystąpić błąd związany z autoryzacją. Aby rozwiązać ten problem zmień tymczasowo ustawienie Blokowania ciasteczek przez wybranie opcji Nie blokuj.

SystemPrzeglądarka
AndroidChrome
iOSSafari 
MacSafari
WindowsChrome
WindowsEdge
WindowsFirefox
WindowsInternet Explorer 11

Uwaga: Metoda kodowania używana przez stronę Blizzcon.com nie była wspierana przez iOS do wersji 11.2 Safari.  site was not supported for iOS until Safari 11.2. Przeglądanie Blizzcon.com na urządzeniach z iOS wymaga Safari 11.2 lub mobilnej aplikacji BlizzCon. 

Transmisja na urządzeniach przenośnych

Twoje urządzenie może obsługiwać transmisję w trybie HD, ale niektóre sieci ograniczają rozdzielczość, w której urządzenie może strumieniować transmisję - te ograniczenia dotyczą także powiązanych urządzeń. To ograniczenie może być czasami zniesione na stronie danej sieci.

Jeśli masz problem ze śledzeniem transmisji w swojej przeglądarce na urządzeniu przenośnym, to pobierz aplikację BlizzCon z Google® Play lub Apple® App. 

Uwaga: Transmisja strumieniowa w wyższej rozdzielczości zużywa duże ilości danych komórkowych.

Android®

Jeśli masz problem z oglądaniem BlizzConu na urządzeniu z systemem Android®, to spróbuj wykonać poniższe kroki w celu odblokowania strony Blizzcon.com.
  1. Otwórz aplikację Chrome na swoim urządzeniu przenośnym
  2. Kliknij ikonę Więcej po prawej stronie paska adresu
  3. Wybierz Ustawienia
  4. Wybierz Ustawienia witryny
  5. Wybierz Media
  6. Wybierz Zawartość chroniona
  7. Przełącz opcję na Wł. w celu odblokowania stron.

Casting w Aplikacji Blizzcon

Mobilna aplikacja i strona BlizzCon posiadają natywną obsługę AirPlay, a do czasu rozpoczęcia BlizzConu 2018 będą także posiadały wsparcia dla Chromecast. Jeśli masz problem z tymi usługami, to spróbuj wykonać poniższe kroki naprawcze. 

Android®

Skorzystaj z opcji Cast screen / audio w Google® Home app i w trakcie castowania otwórz wideo na pełnym ekranie.

iOS®

Skorzystaj z opcji Screen Mirroring w Control Center i otwórz film na pełnym ekranie po ustanowienia połączenia Airplay z TV lub Urządzeniem.