Konsekwencje Zmiany Przymierza (Covenant)

Zaktualizowano: 2 lat(a) temu
ID artykułu: 285725
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Mój poziom Renown został wyzerowany po zmianie Przymierza (Covenant).
  • Nie mogę dokonać transmogryfikacji sprzętu typu Conquest po zmianie Przymierza.
  • Nie mam dostępu do ulepszeń Przymierza po zmianie Przymierza.
  • Nie posiadam zwolenników (Followers) na Mission Table których odblokowano w Torghast.
  • Zmieniłem Przymierze z Venthyr na Necrolord - czy zachowam Tytuł i Osiągnięcie Party Herald?
  • Nie mogę używać Armored Bonehoof Tauralus po opuszczeniu Przymierza Necrolords. 

Wszystkie korzyści dla danego Przymierza (Covenant) zostaną utracone w momencie przejścia do innego Przymierza.

Nic, co odblokowałeś w poprzednim Przymierzu, nie zostanie przeniesione do nowego Przymierza. Obejmuje to Renown, zdolności przymierza, wyglądy, soulbinds, wierzchowce, tytuły i ulepszenia. Na przykład, jeśli odblokowałeś Command Table do wysyłania towarzyszy na misje, będziesz musiał zrobić to samo ponownie w nowym Przymierzu.

Jeśli wracasz do Przymierza, w którym byłeś już wcześniej - będziesz zdobywać Renown od momentu, w którym przerwałeś oraz odzyskasz wszelkie poprzednio zdobyte korzyści.

KORZYŚCI Z OSIĄGNIĘCIA RENOWN 80 Z JEDNYM PRZYMIERZEM

Osiągnięcie Renown 80 w Przymierzu, zapewnia zdobycie osiągnięcia Renowned, które odblokowuje pewne korzyści dla całego konta, które ułatwiają później zmianę Przymierza.

Renown

Jeśli osiągnąłeś Renown 80 z jakimkolwiek Przymierzem, będziesz mógł kupić Broker Mark of Distinction, który ustawia poziom Renown z obecnym Przymierzem na poziom 40. Możesz kupić ten przedmiot przed lub po zmianie Przymierza, więc jeśli masz poziom Renown 1 po zmianie Przymierza, po prostu kup ten token i użyj go, aby natychmiast osiągnąć poziom 40.

Nagrody Kosmetyczne

Niezależnie od obecnej przynależności do danego Przymierza, możesz korzystać z nagród ozdobnych, które zdobyłeś za osiągnięcie Renown 80. Korzyści te obejmują całe konto.

Przykładowo, powiedzmy, że masz druida, który dotarł do Renown 80 z Night Fae i rogue, który ma Renown 15 w Necrolords. W tym przykładzie twój rogue może korzystać z wyglądów i wierzchowców Night Fae odblokowanych przez druida. Ponadto druid może zmienić Przymierze na inne i zachowa możliwość korzystania z wyglądów i wierzchowców odblokowanych w Night Fae. 

Uwaga: obowiązują ograniczenia dotyczące rodzajów pancerza. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w sekcji Odblokowywanie Transmogryfikacji Przymierzy.

Pozostałe Nagrody Przymierza

Nawet po zdobyciu Renown 80 w Przymierzu, nagrody niekosmetyczne Przymierza takie jak soulbinds i ulepszenia sanktum nie będą dostępne dla innych postaci po zmianie Przymierza.