Ta wersja artykułu może być nieaktualna. Możesz zobaczyć najbardziej aktualną wersję tutaj.

Informacje Na Temat Wierzchowca Phase-Hunter (Łowca Fazowy)

Zaktualizowano: 12 mies. temu
ID artykułu: 286414
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Jak zdobyć Wierzchowca Phase-Hunter?
  • Posiadam Burning Crusade Digital Deluxe, ale wciąż nie mam Wierzchowca.
  • Czy Phase-Hunter przypisany jest do całego konta?

Wierzchowiec Phase-Hunter to nowy wierzchowiec lądowy oparty na bestiach warp-stalker spotykanych w Outlands. Wierzchowiec jest częścią pakietu Burning Crusade Classic Digital Deluxe, który zapewnia dwa modele tego samego rumaka: Reawakened Phase-Hunter (Przebudzony Łowca Fazowy) w Burning Crusade Classic oraz Viridian Phase-Hunter (Szmaragdowy Łowca Fazowy) we współczesnym World of Warcraft.

Reawakened Phase-Hunter

Zakup Burning Crusade Classic Digital Deluxe zapewni specjalne zadanie każdej postaci Burning Crusade Classic, które pozwoli na zdobycie rumaka. Zadanie można odebrać u:

  • Landro Ryzykanta w Łupieżczej Zatoce (Landro Longshot w Booty Bay)
  • Każdego Karczmarza w stolicy danej Frakcji

Phase-hunter jest jedynym Wierzchowcem w Burning Crusade Classic, którego prędkość skaluje się w zależności od umiejętności jeżdzieckich postaci. Na poziomie Apprentice jest to 60%, a na poziomie Journeyman - rumak poruszać się będzie ze 100% prędkości.

Viridian Phase-Hunter

Viridian Phase-Hunter dostępny jest tylko we współczesnym World of Warcraft.

Po zakupie Burning Crusade Classic Digital Deluxe rumak zostanie dodany do Kolekcji i będzie dostępny dla każdej postaci na koncie.

Wierzchowiec działa jak każdy inny we współczesnym World of Warcraft - wymaga poziomu 10 a jego prędkość skaluje się w zależności od umiejętności jeżdzieckich postaci.