Diablo II: Nieprawidłowy Klucz CD

Zaktualizowano: 7 mies. temu
ID artykułu: 30751
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Instalator prosi o 16 znakowy klucz, mój ma 26 znaków
  • Instalator prosi o 26 znakowy klucz, mój ma 16 znaków
  • Błąd: CD-Key wpisany w pole Diablo II jest nieprawidłowy. Prosimy upewnić się czy został wpisany poprawnie

INSTALUJĘ Z DYSKU CD

Kiedy instalujesz Diablo II z płyty CD, instalator poprosi cię o wpisanie 16-znakowego klucza CD znalezionego w pudełku.

Jeśli jednak zarejestrowałeś fizyczną kopię Diablo II na swoim koncie Battle.net, oryginalny 16-znakowy klucz CD został przekonwertowany na nowy 26-znakowy cyfrowy klucz licencyjny. Nie możesz już instalować Diablo z dysku CD - oryginalny 16-znakowy fizyczny klucz CD nie będzie działać.

Musisz zainstalować Diablo II online. Usuń stary instalator CD ze swojego komputera i pobierz najnowszy instalator ze strony pobierania Blizzarda. Instalator online poprosi o podanie 26-znakowy klucza licencyjnego - klucz można znaleźć na stronie Gry i Abonamenty.

INSTALUJĘ ONLINE

Jeśli instalator online nie akceptuje Twojego klucza, upewnij się, że wpisujesz go poprawnie.

Nie możesz użyć klucza Lord of Destruction, aby zainstalować Diablo II. Lord of Destruction to rozszerzenie. Aby zainstalować Diablo II, musisz wprowadzić klucz do wersji podstawowej Diablo II.

Nie można użyć 16-znakowy fizycznego klucza CD do instalacji online. Wykorzystaj swój 16-cyfrowy fizyczny klucz CD na koncie Battle.net. Spowoduje to przekonwertowanie go na nowy 26-znakowy cyfrowy klucz licencyjny, który będzie trwale przechowywany na Twojej stronie Gry i Abonamenty.