Ten artykuł został przetłumaczony automatycznie i może zawierać błędy.

Warcraft Rumble Nie Dostarczono Zakupu Mobilnego

Zaktualizowano: 3 tygodni(e) temu
ID artykułu: 309777

Najczęstsze problemy

  • Kupiłem monety w Google Play, ale ich nie dostałem.
  • Kupiłem zestaw w Apple Apple Store i nie otrzymałem go w grze.

Przetwarzanie zakupów dokonanych za pomocą urządzenia mobilnego może zająć do 72 godzin. Jeśli od dokonania zakupu upłynęły 72 godziny, wykonaj następujące czynności:

  1. Upewnij się, że twoja gra jest aktualna. Zakupy mogą być dostępne wyłącznie w najnowszej wersji gry. 
  2. Korzystając z menu profilu w grze, wyloguj się ze wszystkich urządzeń, z których korzystasz, aby uzyskać dostęp do gry.
  3. Zaloguj się ponownie na urządzeniu, na którym dokonano zakupu.
  4. Sprawdź, czy w sklepie nie ma produktu, który próbujesz kupić. Możliwe, że otrzymałeś kredyt, który pozwala ci kupić go ponownie.
  5. Spróbuj zdobyć więcej brakującego produktu. Na przykład, jeśli brakuje ci książek po zakupie, zdobycie nowej księgi z codziennych aktywności może pozwolić na otwarcie brakującej (brakujących). Podobnie, zdobycie większej liczby monet może odświeżyć łączną kwotę.

Jeśli jeszcze nic nie otrzymałeś i nie ma powiązanego zamówienia w historii transakcji, skontaktuj się ze swoim sklepem mobilnym (np. Google, Apple), aby uzyskać dalszą pomoc. 

Jeśli zamówienie można znaleźć w historii transakcji i nadal nie otrzymałeś swoich produktów po upływie 72 godzin oczekiwania, skontaktuj się z nami, przesyłając kopię potwierdzenia zakupu.