Ten artykuł został przetłumaczony automatycznie i może zawierać błędy.

Kara za opuszczenie konta Overwatch 2

Zaktualizowano: 1 mies. temu
ID artykułu: 31268
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Dlaczego zawieszono mnie w trybie Rywalizacji z powodu rozłączeń
  • Chcę odwołać się od blokady gry w Overwatch 2
  • Wyciszenie wygasło, ale nadal jest zablokowane dla trybu Rywalizacji.
  • Blokada Rywalizacji utrzymuje się do końca sezonu.

Informacje o karze za opuszczenie gry

Opuszczenie gry w trakcie jej trwania stawia każdego pozostałego członka drużyny w niekorzystnej sytuacji i sprawia, że gra staje się mniej przyjemna dla wszystkich zaangażowanych. Z tego powodu często karzemy graczy, którzy sprawiają, że jest to nawyk. Dotyczy to zwłaszcza gier rankingowych, które gracze biorący udział w rywalizacji traktują znacznie poważniej.

Problemy z połączeniem czasami sprawiają, że gracze wypadają, dlatego ustaliliśmy próg opuszczania szybkich gier, zanim zostaniecie ukarani - gry w trybie Rywalizacji mają specjalne zasady, które opisano poniżej. Mistrzowie gry nie cofną kar za opuszczenie meczu.

Wielokrotne opuszczanie meczów przenosi gracza w stan opuszczający, dopóki nie uda mu się ukończyć wystarczającej liczby meczów, aby usunąć ten stan. Jeśli gracz jest obecnie opuszczony, na karcie informujemy, ile gier musi ukończyć, aby ten status pozostał w prawym górnym rogu.

TRYBY POZARANKINGOWE

W trybach pozarankingowych pozostawienie dwóch do trzech z ostatnich 20 rozegranych meczów spowoduje 2 minuty zawieszenia w kolejce dla większości trybów. Jeśli nadal będziecie opuszczać mecze, zawieszenie może wzrosnąć do 10 minut, następnie 2 godzin i na koniec 48 godzin.

Rywalizacja

Kary w trybie Rywalizacji są surowsze ze względu na poważny charakter tego trybu. Opuszczenie gry przed jej zakończeniem lub usunięcie z powodu braku aktywności uniemożliwia graczowi dołączenie do nowej gry do czasu zakończenia pierwotnego meczu - chociaż w ciągu jednej minuty można ponownie dołączyć do trwającej gry, aby uniknąć kary. Jeśli któryś z twoich kolegów z drużyny opuści mecz, gra powie ci, że bezpiecznie jest opuścić mecz bez kary - chociaż nadal otrzymasz przegraną.

Opuszczenie meczu w trybie Rywalizacji w dowolnym momencie przed zakończeniem ekranu meczu będzie miało wpływ na status gracza opuszczającego mecz - w tym podczas fazy zbierania drużyn. Poza karą 75% do doświadczenia, możesz zostać objęty ograniczeniami dotyczącymi dołączania do Rywalizacji przez określony czas. Opuszczenie większej liczby meczów wydłuży czas oczekiwania przed dołączeniem do gry w Rywalizacji, obniży rangę umiejętności i ostatecznie spowoduje zablokowanie dostępu do Rywalizacji w bieżącym sezonie - w tym utratę nagród, które udało ci się zdobyć. Wielosezonowe zawieszenia Rywalizacji mogą doprowadzić do trwałej blokady Rywalizacji.

Zmiany kar za opuszczenie meczu w sezonie 10

Zachęcamy wszystkich graczy do zapoznania się ze zmianami sezonu 10 dotyczącymi sezonowych kar za grę w Rywalizacji w naszym najnowszym artykule o Matrycy Obronnej oraz na forach