W celu zmiany imienia postaci otwórz sklep w grze World of Warcraft i kup Zmianę Imienia w sekcji Services. Zmiany nazwy gildii możesz dokonać na stronie Usługi dla gildii .

Przez 90 dni inni gracze w twojej krainie nie będą mogli użyć poprzedniego imienia. Poprzednie imię postaci będzie w tym czasie dostępne dla postaci na twoim koncie World of Warcraft.

Twoja postać nie będzie mogła zmienić imienia przez trzy dni po wykupieniu usługi zmiany imienia. Po kliknięciu przycisku zatwierdzającego zmianę imienia nie można jej anulować.

  • Nie wpłynie to na zakłócenie lub anulowanie działań związanych z istniejącymi wiadomościami e-mail oraz aukcjami, jednak postaraj się powiadomić znajomych przed dokonaniem zmiany, żeby nie wysyłali nowych wiadomości, wpisując poprzednie imię postaci.
  • Postacie, których imiona zostały zmienione, nadal będą figurować na liście ignorowanych, jednak ich imiona zostaną automatycznie zaktualizowane.
  • Postać o zmienionym imieniu pozostanie w twojej gildii oraz na wszystkich listach twoich znajomych. Jedyna różnica to jej nowe imię, więc postaraj się powiadomić znajomych i członków swojej gildii o nowym imieniu postaci.
  • Po zakończeniu procesu zmiany imienia postaci zaktualizowanie jej danych w twoim profilu Zbrojowni może chwilę potrwać.
  • Postacie World of Warcraft Classic nie mogą korzystać z usługi Zmiany Imienia.