Czat głosowy umożliwia rozmawianie w Overwatch 2 z innymi graczami, którzy mają podłączony mikrofon. Czat głosowy jest domyślnie włączony z opcją „Naciśnij, aby rozmawiać”. Jeśli masz kłopot z czatem głosowym, to zapoznaj się z artykułem poświęconym rozwiązywaniu problemów z tą usługą.

Uwaga: Klawisz aktywujący opcję „Naciśnij, aby rozmawiać” można zmienić w menu Klawisze.

Kanały Czatu Głosowego

Po dołączeniu do meczu zostaniesz automatycznie dodany do kanału Drużynowy Czat Głosowy lub Czat Głosowy z Ekipą w przypadku dołączenia do gry ze znajomymi. Możesz przełączać się pomiędzy tymi kanałami po otwarciu ekranu Menu Kanałów Społecznościowych (domyślnie P) i zaznaczenie ikony słuchawek obok kanału, na którym chcesz się znajdować. Jeśli jesteś w grupie z innymi graczami, to możesz dokonać szybkiego przełączenia na Drużynowy Czat Głosowy przez kliknięcie niebieskiego guzika Dołącza do Czatu Drużynowego na ekranie wyboru postaci.

Wyłączanie Czatu Głosowego

Czat głosowy można wyłączyć w Opcjach gry w sekcji Dźwięk, zmieniając wartości obok etykiet Czat Głosowy z Ekipą oraz Drużynowy Czat Głosowy.

Wyciszanie

Możesz wyciszać innych graczy wMenu Kanałów Społecznościowych (domyślnie P). Aby wyciszyć danego gracza kliknij ikonkę głośnika obok jego nazwy. Możesz też wyciszyć własny mikrofon klikając jego ikonkę obok swojego imienia

Uwaga: Czat głosowy podlega zasadom opisanym w naszym Kodeksie postępowania.