Kontrola Rodzicielska może być wykorzystana do stworzenia grafiku czasy gry dla twojego dziecka, ustalenia limitów czasu gry dla World of Warcraft®, StarCraft® II, StarCraft®: Remastered, Overwatch®, Heroes of the Storm®, Hearthstone®, oraz generowania tygodniowych raportów z gry w World of Warcraft®.

Limity można modyfikować w Panelu Zarządzania Kontroli Rodzicielskiej . By całkowicie usunąć Kontrolę, skontaktuj się z naszym działem wsparcia. 

Limit czasu gry

Możesz zadecydować, jak długo twoje dziecko będzie mogło grać w ciągu dnia, tygodnia lub jedno i drugie. Możesz także ustawić niestandardowy terminarz. Po osiągnięciu ustalonego wcześniej limitu dostęp do gry zostanie ograniczony.

Aby ustawić limit czasu gry na stronie Kontroli rodzicielskiej:

 1. Zaznacz opcję Ogranicz dzienne/ tygodniowe godziny gry do…
 2. Wpisz dzienny lub tygodniowy limit dla danej gry.
 3. Kliknij Zapisz ustawienia.

Limit czasu dotyczy wszystkich postaci na koncie. Czas gry którąkolwiek z postaci jest odliczany od dziennego i tygodniowego limitu.

 • Dzienny limit czasu zaczyna się od godziny 5 rano i kończy o 4:59:59 rano w wybranej przez ciebie strefie czasowej.
 • Tygodniowy limit czasu zaczyna się od godziny 5 rano w niedzielę i kończy o 4:59:59 rano w następną niedzielę w wybranej przez ciebie strefie czasowej.
 • Limit czasu rozpocznie się 30 sekund po tym, jak gracz zaloguje się na listę serwera lub na ekran wyboru postaci.

Raporty czasu gry

Otrzymasz wiadomość z raportem, który będzie pokazywał ilość czasu spędzonego w World of Warcraft przez dziecko w poprzednim tygodniu. Nie musisz ustawiać terminarza lub limitu czasu gry, aby otrzymać raport czasu gry.

Aby otrzymać raport czasu gry:

 1. Potwierdź strefę czasową.
 2. Zaznacz opcję Wyślij raport czasu gry dla danego konta Blizzard na adres...
 3. Kliknij Zapisz ustawienia.

Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem na adres podany dla kontroli rodzicielskiej. Pierwszy raport otrzymasz już w następnym tygodniu.

Terminarz

Niestandardowe terminarze pozwolą ci ustawić, w jakie dni i o jakiej porze twoje dziecko będzie mogło grać. Limity czasu będą współpracować z terminarzami.

Aby ustawić niestandardowy terminarz:

 1. Zaznacz opcję Włącz terminarz czasu gry.
 2. Kliknij i przeciągnij godziny terminarza, aby wybrać czas, jaki chcesz udostępnić dzieciom do gry, lub wybrać jeden z wcześniej ustalonych.
 3. Kliknij Zapisz ustawienia.

Terminarz zacznie obowiązywać w przeciągu 30 minut od zapisania. Jeżeli dziecko gra w trakcie zapisywani zmian, będzie musiało się wylogować, aby zmiany zostały wprowadzone.

Terminarze gry dotyczą wszystkich postaci na danym koncie World of Warcraft. Po ustawieniu terminarza żadna postać nie będzie mogła się zalogować w trakcie zablokowanego czasu.