Sklep World of Warcraft pozwala Ci na zakup ekskluzywnych wierzchowców, zweirzaków, oraz przedmiotów kosmetycznych poprzez wygodny interfejs w grze. Przedmioty zakupione w Sklepie są doręczane bezpośrednio do twojej kolekcji lub inwentarza zależnie od zakupionego przedmiotu. Upewnij się, że twoje torby nie są pełne przed zakupem Żetonu WoW

Uwaga: Wszystkie transakcje dotyczące przedmiotów zakupionych w Sklepie są ostateczne. Prosimy o upewnienie się, że zamówienie jest poprawne przed sfinalizowaniem płatności.

Podarowywanie przedmiotów nie jest możliwe poprzez Sklep w grze. Jeśli chcesz ofiarować zwierzaka lub mounta swojemu znajomemu, użyj Sklepu Blizzard.

RODZAJE PŁATNOŚCI

Gdy dokonujesz płatności w World of Warcraft, gra spróbuje ukończyć płatność za pomocą Salda Blizzard. Jeśli nie posiadasz dostatecznej ilości Salda, Sklep użyje twojej domyślnej metody płatności.

Twoja aktywna Waluta w World of Warcraft jest ustalona przez kraj zarejestrowany na twoim koncie Blizzard. Jeśli uległ on zmianie, można zmienić kraj/region na swoim koncie Blizzard korzystając z naszej usługi zmiany kraju.

Dodaj Saldo  Dodaj nową formę płatności

Uwaga: Dodawanie środków do Salda Blizzard może potrwać do trzech dni. Aby skorzystać z natychmiastowego rozwiązania prosimy o dodanie nowej metody płatności.