BLZBNTBGS80000022

Zaktualizowano: 1 rok temu
ID artykułu: 34533
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

Nie można uruchomić gry, ponieważ system operacyjny nie zezwala na zapis do rejestru. Aby otrzymać informacje na temat rozwiązywania problemów, kliknij poniższy odnośnik.
Kod błędu: BLZBNTBGS80000022

Ten błąd występuje, gdy miało miejsce nieudane deszyfrowanie. Może to oznaczać, że zaistniały problemy z systemem operacyjnym.

Windows

  1. Utwórz nowe konto administratora, aby rozwiązać problemy z uprawnieniami.
  2. Przyczyną tego błędu mogą być brakujące lub uszkodzone pliki systemowe Windows®. Wykonaj sprawdzanie plików systemowych, aby naprawić i wymienić pliki systemowe.
  3. Jeśli powyższe rozwiązania okażą się nieskuteczne, może to oznaczać, że występuje poważniejszy problem systemu operacyjnego, a konkretnie błąd pliku crypt32.dll. W celu uzyskania pomocy przy naprawie lub wymianie pliku, skontaktuj się z firmą Microsoft lub z wykwalifikowanym technikiem-informatykiem.

Mac

  1. Napraw uprawnienia dysku, aby rozwiązać wszelkie problemy dotyczące konfliktu uprawnień w modułach logowania.
  2. Brakujące pliki systemowe mogą być przyczyną nieudanego deszyfrowania. Pobierz najnowsze Combo Update dla twojej wersji systemu OS X, aby przywrócić brakujące pliki.
  3. Jeśli powyższe rozwiązania okażą się nieskuteczne, może to oznaczać, że występuje poważniejszy problem systemu operacyjnego. W celu uzyskania pomocy dotyczącej funkcji CFPreferencesAppSynchronize skontaktuj się z Apple lub autoryzowanym serwisem Apple.