Możesz skorzystać z przywracania przedmiotów, aby odzyskać sprzedane, zniszczone lub odczarowane przedmioty. W większości przypadków przedmiot zostanie natychmiast przywrócony na twoją skrzynkę pocztową wewnątrz gry.

Przywracanie przedmiotów

Jeżeli nie możesz odnaleźć zabawki lub pamiątki, sprawdź swoją kolekcję zanim skorzystasz z przywracania przedmiotów. Aby odzyskać usuniętą postać, skorzystaj z funkcji przywracania usuniętej postaci w grze.

Uwaga: Jeżeli przedmioty zostały sprzedane, usunięte lub odczarowane w trakcie niedawnego naruszenia bezpieczeństwa konta, należy wysłać żądanie pomocy.

Ograniczenia

Jeżeli posiadasz aktywne konto World of Warcraft o dobrej reputacji (nie może być zawieszone lub zamknięte), możesz skorzystać z funkcji przywracania przedmiotów raz na 15 dni.

Nie można przywrócić przedmiotów utraconych w handlu, rzemiośle lub w wyniku użytkowania. Jeżeli próbujesz odzyskać przedmioty łączone w stosy, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy. W pozostałych przypadkach jeżeli przedmiot nie znajduje się na liście, nie można go przywrócić. Odzyskane przedmioty, w tym bind on equip, nie mogą być przedmiotem handlu.

Uwaga: Lista przedmiotów do przywrócenia nie pokazuje przedmiotów, które zostały sprzedane, zniszczone lub odczarowane przed zmianą frakcji lub transferem postaci.

Odczarowane przedmioty - Disenchanted, Obliterated, Scrapped

Kiedy korzystasz z funkcji przywracania przedmiotów, aby odzyskać odczarowany przedmiot (zniszczony poprzez użycie opcji Disenchant, Obliterate, albo Scrap), system usunie wszelkie materiały uzyskane podczas odczarowywania przedmiotu. Upewnij się, że masz te materiały w sakwach, zanim skorzystasz z funkcji przywracania przedmiotów, inaczej nie będziesz w stanie zakończyć procesu.

Pamiątki

Pamiątki są dodane do kolekcji, kiedy zalogujesz się na konto postaci, do której należą. Upewnij się, że zalogowałeś się do każdej postaci, zanim zdecydujesz się skorzystać z funkcji przywracania przedmiotów dla pamiątek. Mistrzowie gry nie mogą udzielić pomocy przy odzyskiwaniu tych przedmiotów.