Odzyskiwanie Przedmiotów w World of Warcraft

Zaktualizowano: 2 dni temu
ID artykułu: 16572
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Chcę odzyskać odczarowane przedmioty
  • Czy mogę odzyskać przedmioty, które niedawno zniszczyłem?
  • Przypadkowo sprzedałem przedmiot, chcę go odzyskać

Możesz użyć funkcji Odzyskiwania aby odzyskać sprzedane, zniszczone albo odczarowane przedmioty. W większości przypadków, odzyskane przedmioty znajdziesz od razu w skrzynce pocztowej w grze. 

Odzyskiwanie Przedmiotów

Jeśli nie możesz odnaleźć przedmiotów typu Toy lub Heirloom, sprawdź zakładkę Collections w grze przed użyciem funkcji Odzyskiwania. Aby odzyskać usuniętą postać, skorzystaj z funkcji Przywracanie Usuniętej Postaci w grze. 

Ograniczenia

Jeśli posiadasz aktywne konto World of Warcraft które nie jest w żaden sposób zawieszone lub zbanowane, możesz użyć usługi Odzyskiwania Przedmiotów raz na 15 dni. Czas oczekiwania jest wspólny dla normalnej wersji gry, oraz wersji World of Warcraft Classic.

Nie możesz użyć funkcji Odzyskiwania Przedmiotów w celu przywrócenia przedmiotów sprzedanych innym graczom, zużytych w produkcji innych przedmiotów, albo wykorzystanych. Jeśli chcesz przywrócić nie związane z żadnymi zadaniami przedmioty grupowane w stosy, musisz skontaktować się z nami. Wszelkie pozostałe przedmioty, jeśli nie znajdują się na liście usługi Odzyskiwania, nie mogą być przywrócone. Odzyskane przedmioty nie mogą być sprzedane innym graczom.

Uwaga: Lista Odzyskiwania nie pokazuje przedmiotów sprzedanych, zniszczonych lub odczarowanych przed wykonaniem usługi Zmiany Frakcji lub Transferu Postaci

Przedmioty Odczarowane (Disenchanted), oraz zniszczone funkcjami gry Obliterate oraz Scrap

Kiedy używasz usługi Odzyskiwania dla przedmiotów zniszczonych funkcjami gry Disenchant, Obliterate oraz Scrap, system automatycznie usunie wszelkie uzyskane z powyższych czynności materiały. Jeśli nie posiadasz ich w swoim ekwipunku, Odzyskiwanie nie będzie wykonalne - upewnij się więc, że posiadasz odpowiednie ich ilości.

Przedmioty typu Heirloom

Przedmioty typu Heirloom zostają automatycznie dodane do zakładki Collections w grze po zalogowaniu się na posiadające je postacie. Upewnij się, że logujesz się na wszystkie swoje postacie zanim sprawdzisz Odzyskiwanie Przedmiotów w poszukiwaniu przedmiotów typu Heirloom. Nasz Dział Wsparcia Klienta nie ma możliwości odzyskiwania tych przedmiotów.