Jeżeli twoje konto Diablo III® padło ofiarą ataku hakerskiego i twoim postaciom brakuje przedmiotów, złota lub innych rzeczy – możesz skorzystać z opcji cofnięcia zmian na koncie, a jeśli nie możesz znaleźć swojego kontra Diablo III, skontaktuj się z nami.

Zażądaj cofnięcia zmian

Konta w grze Diablo III mają możliwość wycofania zmian trzy razy. Cofnięcie zmian przywraca grę do poprzedniego stanu i anuluje wszelkie zmiany dokonane po utworzeniu punktu przywracania (okresowo aktualizowany punkt zapisu). Cofnięcie zmian może spowodować utratę postępów w grze. Cofnięcie zmian wywoła następujące skutki:

  • Wszyscy bohaterowie w wybranym regionie zostaną przywróceni do stanu w chwili utworzenia punktu zapisu.
  • Bohaterowie w trybie hardkorowym także zostaną cofnięci, lecz nie zostaną wskrzeszeni, jeśli zginęli po utworzeniu zapisu gry.
  • Wszystkie przedmioty na koncie (założone, w ekwipunku oraz w skrytce) zostaną przypisane do konta i nie będzie można nimi handlować.
  • Niektóre towary wysokiego poziomu zostaną ograniczone przed cofnięciem. Zobacz tabelę dla każdego ograniczonego przedmiotu.
Ograniczenia cofania zmian
NazwaOgraniczenie
Materiały rzemieślnicze500, każdy rodzaj
Szkolenie rzemieślnicze500, każdy rodzaj
Schematy rzemieślnicze1, każdy rodzaj

Uwaga: Cofnięcie zmian jest trwałe i nie można go odwrócić. Upewnij się, że chcesz wycofać zmiany swojej postaci, zanim rozpoczniesz proces.