BLZBNTBTS0000005A

Zaktualizowano: 1 mies. temu
ID artykułu: 34765
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

Nie możemy uruchomić programu z obecnej lokacji na dysku twardym, ponieważ ścieżka dostępu jest za długa. Przenieś go do innego folderu (z krótszą nazwą) i spróbuj ponownie.
Kod błędu: BLZBNTBTS0000005A

Menedżer aktualizacji Blizzard nie może zainstalować programu w podanym folderze. Folder może być zastrzeżonym folderem systemowym, może zawierać specjalne znaki w ścieżce lub mieć włączone parametry ograniczające dostęp. 

  1. Wybierz inny folder. Upewnij się, że wybierzesz folder, który nie znajduje się tam, gdzie ścieżka twojego systemu operacyjnego.
  2. Upewnij się, że folder instalacyjny nie ma włączonego ustawienia "Tylko do Odczytu", co sprawi, że instalator nie zapisze tam danych.
  3. Nie używaj ścieżki, w której została już zainstalowana gra, ponieważ może to spowodować utratę danych.
  4. Upewnij się, że masz uprawnienia zapisu dla wybranego folderu instalacyjnego. Wybranie innego użytkownika może uniemożliwić instalację.
  5. Staraj się nie używać długiej ścieżki pliku, ponieważ może to spowodować problemy z instalacją. Korzystaj z domyślnego folderu, by zapobiec problemom.

Czy wszystkie opisane rozwiązania zostały przetestowane?

Jeśli pomimo wykonania powyższych kroków nadal potrzebujesz pomocy, odwiedź nasze Fora Pomocy Technicznej (World of Warcraft) (StarCraft II) (Diablo III) (Hearthstone) (Heroes of the Storm) (Overwatch) lub skontaktuj się z nami.