Brak Wyglądów Elitarnych Z Poprzednich Sezonów

Zaktualizowano: 7 mies. temu
ID artykułu: 43282
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Osiągnąłem rating 2k4 w Sezonie 1 BFA lecz nie dostałem wyglądów
  • Zdobyłem osiągnięcie Elite 2k w Legionie lecz nie mogę kupić wyglądów PVP
  • Posiadałem zestaw Warlords Elite lecz go usunąłem, chcę go przywrócić do transmogryfikacji

Od czasu Battle for Azeroth wyglądy elitarnego wyposażenia są automatycznie dodawane do twojej kolekcji, gdy tylko zdobędziesz wymaganą klasyfikację i powiązane osiągnięcie.

Ranga / Klasyfikacja Osiągnięć / Odblokowany Wygląd
Combatant      1400   Nadgarstek i Talia
Challenger      1600   Ręce, Nogi, Stopy
Rival                1800   Głowa, Ramię, Napierśnik
Duelist             2100   Peleryna

Jeśli masz osiągnięcie(a) na dany sezon, powinieneś mieć odblokowane wyglądy i powinieneś być w stanie użyć ich do transmogryfikacji. Sprawdzając zakładkę Wyglądy, upewnij się, że zaznaczyłeś zakładkę Przedmioty (nie zakładkę Zestawy) i upewnij się, że filtr jest ustawiony na Zdobyte. Wyglądy elitarne są śledzone tylko jako pojedyncze elementy i nie znajdziesz ich w zakładce Zestawy,

LEGION

Wyglądy Elitarne z sezonów w Legionie nie były automatycznie odblokowywane przez osiągnięcia. Osiągnięcia po prostu pozwoliły ci kupić przedmioty lub wygląd u sprzedawcy. Jeśli masz osiągnięcia, ale nie masz wyglądów, oznacza to, że nigdy ich nie kupiłeś.

Elitarne wyglądy z Legionu możesz uzyskać kupując zestawy od Sarah the Savage lub Captain Roberts za Marks of Honor. Zestawy nie zawierają Peleryn i Płaszczów; te przedmioty i ich wygląd stały się trwale nieosiągalne.

Aby móc kupować zestawy, musisz mieć odpowiednie osiągnięcie Elitarne. Chociaż osiągnięcie Elitarne jest dostępne dla całego konta, postać kupująca zestawy musiała zdobyć wymaganą klasyfikację.

Obsługa Klienta nie jest w stanie pomóc w przyznawaniu wyglądów z Legionu.

 

MISTS OF PANDARIA I WARLORDS OF DRAENOR

Ponieważ system transmogryfikacji został wprowadzony w Legionie, wszelkie Elitarne wyglądy z sezonów w Pandarii lub Warlords można uzyskać tylko poprzez przechowywanie oryginalnych fizycznych przedmiotów w ekwipunku lub banku do czasu uruchomienia Legionu. Jeśli posiadałeś jakiś Elitarny sprzęt, ale sprzedałeś go przed systemem transmogryfikacji to nie będziesz już w stanie uzyskać tych wyglądów ponownie.

Obsługa Klienta nie jest w stanie pomóc w przyznawaniu wyglądów z  Pandarii lub Warlords.