Nie Widzę Iluzji Glorious Tyranny lub Primal Victory w Kolekcji Wyglądów

Zaktualizowano: 2 lat(a) temu
ID artykułu: 44188
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Nie dostałem osiągnięcia za ranking 2400 w PVP
  • Nie mogę użyć Glorious Tyranny do zaczarowania mojej broni
  • Nie mogę odszukać iluzji Primal Victory w zakładce wyglądów

Jeśli kupiłeś i nauczyłeś się iluzji Glorious Tyranny lub Primal Victory w trakcie aktywnego sezonu PvP, to te wyglądy zostały automatycznie dodane do listy wyglądów broni. Otwórz interfejs Appearances i kliknij na ikonie Weapon Enchantment nad ikoną Main Hand w celu odszukania tych iluzji. Iluzje broni nie pojawią się podczas wyszukiwania, więc musisz najechać myszką na ikonę iluzji w celu sprawdzenia jej nazwy.

Nauka danego uroku (enchantment) nie powoduje przyznania iluzji o tej samej nazwie. Battle.net nie może pomóc z dodaniem iluzji graczom, którzy nauczyli się samego uroku. Iluzje nie przenoszą się pomiędzy kontami Battle.net przy skorzystaniu z transferu postaci lub konta World of Warcraft i nie możemy pomóc z ich odzyskaniem.

Postacie, które zdobyły Duelist: Season 14 lub Duelist: Season 15, mogą kupić Enchanter’s Illusion - Glorious Tyranny u handlarzy Prideful Gladiator. Postacie, które zdobyły Duelist: Warlords Season 1, Duelist: Warlords Season 2 lub Duelist: Warlords Season 3, mogą kupić Enchanter’s Illusion - Primal Victory u handlarzy Warmongering Gladiator.