Brak Wierzchowca Za Zabicie Time-Lost Proto-Drake

Zaktualizowano: 1 mies. temu
ID artykułu: 46639
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Zabiłem Reins of the Time-Lost Proto-Drake ale nie otrzymałem Wierzchowca.
  • Nie mogłem zabrać Wierzchowca z pokonanego Time-Lost Proto-Drake

Pokonanie Time-Lost Proto-Drake zapewnia Wierzchowca Reins of the Time-Lost Proto-Drake wszystkim graczom, którzy spełniają wymagania jego zdobycia. Nie ma żadnych błędów w grze wpływających na zdobycie tego Wierzchowca.

Wymagania zdobycia Wierzchowca zostaną spełnione, jeśli pasek życia smoka będzie czerwony w momencie jego zaatakowania, a postać będzie brała udział w walce do jej zakończenia w momencie śmierci smoka. Pasek życia smoka zmienia się na szary w momencie, kiedy wymagania jego zdobycia nie mogą już zostać spełnione. Może to nastąpić w momencie przystąpienia do walki zbyt późno lub przy oddaleniu się zbyt daleko w momencie śmierci smoka. Jeśli zwłoki smoka nie pokazują opcji zdobycia łupów oznacza to, że Twoja postać nie spełniła warunków i musi pokonać go ponownie.

Postmaster w grze nie wysyła żadnych Wierzchowców - zdobyty przedmiot musi więc zostać podniesiony. Jeśli pokonany smok upadnie w nieosiągalnym miejscu, należy użyć umiejętności takich jak Loot-a-Rang czy Fetch u zwierzaków Łowcy. Zabicie innych wrogów w zasięgu zwłok smoka może też pozwolić na wydobycie z niego zdobytego łupu dzięki funkcji łupów obszarowych.

Dział Wsparcia Klienta nie pomaga w przekazywaniu Wierzchowca innym graczom.

Uwaga: Postacie testowe - Class Trial - nie mają możliwości zdobywania rzadkich Wierzchowców.