Nie Mogę Znaleźć Następnego Zadania w Class Order Hall

Zaktualizowano: 3 mies. temu
ID artykułu: 53107
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Nie mogę znaleźć więcej zadań w moim Order Hall
  • Moje zadania dla poziomu 102/103 nie zostały odblokowane

Pierwsze zadanie w Order Hall dla danej postaci może być zaakceptowane w Dalaran po zdobyciu poziomu 98. W tym momencie trzeba ukończyć serię zadań wprowadzających do Legionu. Dzięki temu znajdziesz się w Dalaran nad Broken Isles. W tym miejscu zostaniesz zaczepiony przez członka twojego zakonu i otrzymasz ofertę wykonania zadania, które wprowadzi Cię do Order Hall.

Kolejne zadania związane z Order Hall będą się pojawiały wraz z postępami gry w Broken Isles.

Jeśli postać ma zbyt wysoki poziom, to będziesz musiał włączyć śledzenie Trywialnych Zadań w celu zobaczenia zadań Order Hall na mapie. Kliknij ikonę lupy na mini-mapie w celu włączenia opcji śledzenia Trivial Quests.

Jeśli zagubiłeś się podczas wykonywania jednego z pierwszych zadań w Order Hall, to sugerujemy skorzystanie z Wowhead lub podobnych stron w celu odszukania momentu, do którego musisz powrócić. Pamiętaj, że niektóre zadania mają miejsce poza Broken Isles, więc sprawdzaj także mapy Nothrend, Pandaria, Eastern Kingdoms, Kalimdor oraz Outland. Zadania będą oznaczone dużym "!" niezależnie od strefy, w której są dostępne.

Więcej informacji o Class Order Halls znajdziesz na portalu Wowhead.