Zbyt Niski Poziom Przedmiotu Mythic+

Zaktualizowano: 4 mies. temu
ID artykułu: 54237
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Ukończyłem Mythic+ Level 6, ale otrzymałem przedmioty na poziomie Mythic+ Level 5

Skrzynia The Challenger's Cache, przyznawana na końcu podziemi Mythic+ zawiera łupy, których poziom jest określony przez poziom Keystone'a użytego do rozpoczęcia podziemi.

 

KeystoneSezon 4 podziemiaSezon 4 tygodniowa skrzynia
Mythic 2435440
Mythic 3435445
Mythic 4440450
Mythic 5445450
Mythic 6445455
Mythic 7450460
Mythic 8455460
Mythic 9455460
Mythic 10455465