Czy Mogę Grać Międzyplatformowo?

Zaktualizowano: 4 mies. temu
ID artykułu: 70345

Najczęstsze problemy

  • Mam grę na PlayStation, mogę też grać na PC?
  • Mogę przenieść dane gry z mojego profilu gracza Xbox na PC?
  • Kupiłem grę na Nintendo Switch, mgoę przenieść postępy na inną konsolę?
  • Połączyłem konto Battle.net z profilem konsolowym ale dalej nie widzę swoich postępów.

Gra Międzyplatformowa oraz Postępy Międzyplatformowe to dwie odrębne funkcjonalności.

Gra Międzyplatformowa (Cross-Play)

Funkcjonalność Cross-Play oznacza, że gracze z różnych platform sprzętowych mogą dodać się do znajomych aby grać razem. Na przykład jeśli grasz na PC a Twój kolega gra w tą samą grę na konsoli, możecie się dodać do znajomych aby grać razem.

Gra Międzyplatformowa jest na razie dostępna w Call of Duty, Diablo Immortal, Diablo IV, Hearthstone i Overwatch 2. Dla wszystkich pozostałych gier Battle.net, gracze z danej platformy mogą grać jedynie z innymi graczami z tej samej platformy sprzętowej.

Postępy Międzyplatformowe (Cross-Progression)

Funkcjonalność Cross-Progression pozwala na zabawę w danej grze na PC, konsoli, lub urządzeniu mobilnym oraz zachowanie wspólnego konta, postępów oraz kolekcji na wszystkich urządzeniach. Dla gier płatnych nie oznacza to darmowego otrzymania licencji dla każdej platformy po zakupie jednej wersji gry - wciąż konieczny jest odrębny zakup gry na każdej platformie sprzętowej.

Postępy Międzyplatformowe są obecnie dostępne w Call of Duty, Diablo Immortal, Diablo IV, Hearthstone i Diablo II: Resurrected, Overwatch 2.

wymagania

Cross-Play i Cross-Progression w grach Blizzarda wymaga połaczenia konta konsolowego z kontem Battlenet. W grach Blizzarda, które wspierają postępy międzyplatformowe (Cross-Progression), postępy zapisywane są na kontach Battlenet.

Cross-Play i Cross-Progression w grach Activision wymaga połączenia konta konsolowego z Activision. W grach Activision, które wspierają postępy międzyplatformowe (Cross-Progression), postępy zapisywane są na kontach Activision.